Seren Serengil'den endişelendiren paylaşım!

Dumping sendromu hastalığıyla mücadele eden Seren Serengil, sosyal medya hesabından hayranlarını endişelendirecek bir paylaşıma imza attı.

10.06.2021 Perşembe 17:03
Güncellenme: 10.06.2021 17:08
Geçirdiği mide küçültme ameliyatlarının ardından hızla kilo veren ve dumping sendromu hastalığıyla mücadele eden Seren Serengil, yeni bir paylaşımda bulundu.
 
ENDİŞELENDİRDİ
 
Geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde apar topar hastaneye kaldırılan 50 yaşındaki ünlü isim, son paylaşımında hayranlarını endişelendirdi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SERENSERENGI·LTV (@serenserengil)'in paylaştığı bir gönderi

 
 
İLK ONLARI DÜŞÜNDÜ
 
Vasiyet videosu çektiğini açıklayan Serengil, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Noynoy ve Tokyo bensiz nasıl yaşar? Onlara kim bakar? Benim gibi gözünden kim sakınır? Kim kendinden önce onları düşünür? Olamayacağını biliyorum ya, ondan korkuyorum bana bir şey olmasından.. Bu sabah; “Su içmeliyim, su içmeliyim, su içmeliyim” telkininde bulundum.. Yine kendim için değil onlardan ayrılmamak için. Dün vasiyet videosu çektim telefonumda. Olur da aniden bir şey olur diye. Hayat bu.”
 
ZAYIFLAMAK UĞRUNA SAĞLIĞINDAN OLDU
 
Zayıflamak uğruna sağlığını tehlikeye atan Seren Serengil, geçtiğimiz sene ikinci defa kilo vermek için ameliyat masasına yattı. Yıllardır fazla kilolarıyla başı dertte olan ünlü sunucu sonunda istediği gibi hızlıca kilolarından kurtuldu. Fakat yaşadığı hızlı kilo kaybı Serengil'in kabusu oldu. Sağlığını yavaş yavaş kaybeden Seren Serengil; “Dumping Sendromu” ismi verilen bir rahatsızlığa yakalanınca kilo vermesini durduramadı. Yediklerinin kendisine yaramadığını söyleyen ünlü sunucu, bu hastalık yüzünden geçtiğimiz aylarda Söylemezsem Olmaz programından bir haftalığına ayrılmak durumunda kaldı.

HABER ÖNERİLERİ

Esra Balamir: Hayatımda kimseyi istemiyorum

Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin ikiz nöbeti

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı? Açıkladı...

İzel: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı!

Fatma Girik: Rüyalarımda koşuyorum

Cem Yılmaz'dan takipçisine yanıt: Para bulursam...

Cansu Dere 1 milyon 200 bin TL ödedi! Marmaris'ten...

Nur Fettahoğlu eski eşiyle tatile çıktı! Tüm gün dans etti...

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın acı günü!