Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da milli irade mesajı

Türk Telekom, 15 Temmuz'un yıl dönümünde ‘milli iradeye’ vurgu yapan duygusal bir film hazırladı.

09.07.2018 Pazartesi 13:28
Güncellenme: 09.07.2018 13:30
Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da milli irade mesajı.178 yıldır tarihin dönüm noktalarında, sağladığı teknoloji ile önemli rol oynayan Türk Telekom, hazırladığı etkileyici filmde; 1855 Kırım Limanı’na yapılan çıkarmadan, 1915 Çanakkale Savaşı’ndan, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi diplomatik ilişkilerden ve 15 Temmuz’dan kesitler sunularak, kurumun her dönemde milli iradenin sesi olduğu vurgulanıyor. 
 
Türk Telekom, Türkiye tarihinde yaşanan kırılım noktalarının hatırlatıldığı ve bu dönemlerde teknolojinin oynadığı rolün vurgulandığı çarpıcı bir film hazırladı. Türk Telekom, etkili bir kurguyla sunduğu filmde; kurulduğu günden bu yana yani tam 178 yıldır ülke tarihinde yaşanan her türlü zorlukta milli iradenin sadece yanında değil, sesi olduğunu da vurguladı.
 
Bu yıl 178. yılını kutlayan ve teknolojinin en büyük destekçisi olan Türk Telekom, halkın gücünden aldığı destekle 178 yıldır Türkiye’ye hizmet ediyor.1855 Kırım Limanı’nda denize kablo bırakılmasıyla başlayan filmdede telgrafla yapılan haberleşmeye, 1915 Çanakkale Savaşı’nda posta hizmetlerine, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi yani 1970’lerdeki elle bağlanan telefona ve 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında çağımızın en güçlü iletişim araçlarından mobil ses ve internet sayesinde yaşananlara vurgu yapılıyor.
 

HABER ÖNERİLERİ

Beyaz ette yüzde 35'e varan indirim yapıldı

Milli kripto para için geri sayım

Alternatif Bank'ın eski binası 62 milyon liraya satıldı!

İngiltere’nin kabus senaryosu 'anlaşmasız boşanma'

Kazaklardan miras kalan Kazak fasulyesi

Son dakika: Bakan Albayrak'tan flaş açıklamalar!

Almanlar Türkiye'yi 'lojistik hub' yapacak

İstanbul Havalimanı'nda yapılacak çekimlerin ücretleri belli oldu

Benzin ve motorine indirim

Bitcoin tarihin en sert 3. satış dalgasıyla karşı karşıya