Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da milli irade mesajı

Türk Telekom, 15 Temmuz'un yıl dönümünde ‘milli iradeye’ vurgu yapan duygusal bir film hazırladı.

09.07.2018 Pazartesi 13:28
Güncellenme: 09.07.2018 13:30
Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da milli irade mesajı.178 yıldır tarihin dönüm noktalarında, sağladığı teknoloji ile önemli rol oynayan Türk Telekom, hazırladığı etkileyici filmde; 1855 Kırım Limanı’na yapılan çıkarmadan, 1915 Çanakkale Savaşı’ndan, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi diplomatik ilişkilerden ve 15 Temmuz’dan kesitler sunularak, kurumun her dönemde milli iradenin sesi olduğu vurgulanıyor. 
 
Türk Telekom, Türkiye tarihinde yaşanan kırılım noktalarının hatırlatıldığı ve bu dönemlerde teknolojinin oynadığı rolün vurgulandığı çarpıcı bir film hazırladı. Türk Telekom, etkili bir kurguyla sunduğu filmde; kurulduğu günden bu yana yani tam 178 yıldır ülke tarihinde yaşanan her türlü zorlukta milli iradenin sadece yanında değil, sesi olduğunu da vurguladı.
 
Bu yıl 178. yılını kutlayan ve teknolojinin en büyük destekçisi olan Türk Telekom, halkın gücünden aldığı destekle 178 yıldır Türkiye’ye hizmet ediyor.1855 Kırım Limanı’nda denize kablo bırakılmasıyla başlayan filmdede telgrafla yapılan haberleşmeye, 1915 Çanakkale Savaşı’nda posta hizmetlerine, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi yani 1970’lerdeki elle bağlanan telefona ve 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında çağımızın en güçlü iletişim araçlarından mobil ses ve internet sayesinde yaşananlara vurgu yapılıyor.
 

HABER ÖNERİLERİ

Emeklilere güzel haber! 269 lira ek ödeme

Türkiye de düğmeye bastı! Cep telefonu olan herkesi ilgilendiriyor

ÖTV ve KDV indirimi uzatıldı! Bu fırsatı kaçırmayın

Bakan müjdeyi verdi! Tek seferde ödenecek

Yaşlıya ayda bin 907 TL! İşte gerekli şartlar

Bakan müjdeyi verdi! Ödemeler bugün başlıyor

Son dakika: İkinci el araç satışlarında KDV düzenlemesi!

Bakan Albayrak: Konut faizlerinde düşüş devam ediyor

Kredi çekmek isteyenlere güzel haber! İyi niyetli borçluya kredi riski kolaylığı

Merkez Bankası'ndan flaş karar