34 yıllık sır ortaya çıktı! Annesi bildiği kişi meğer...

Esra Erol’da bir gerçek daha gün yüzüne çıktı. Haftalardır herkesin merakla beklediği DNA testi sonucu açıklandı. Reşit’in gerçek ailesi kim çıktı?

17.10.2017 Salı 12:25
Güncellenme: 17.10.2017 17:00
Başarılı sunucu Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu programda, 34 yıllık büyük sır DNA testi sonrası belli oldu. Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına konuk olan Reşit’in öz annesinin kim olduğunu herkes merak ediyordu. İşte Reşit'in öz annesi...
 
Peki Reşit’in gerçek ailesi kimdi?
 
Bu soru yanıt buldu. Bugün canlı yayında Reşit beyi evlatlık alan Kerime hanım, DNA testi açıklanırken gözyaşlarına hâkim olamadı. Yapılan araştırma sonucunda iki ailenin bilgileri Reşit’in anlattıklarıyla eşleşiyordu. Bu isimler Rabia Hanım ve Songül Hanımdı.   
 
 
Kerime hanım, yayın boyunca gerçek ailesinin Rabia olduğunu iddia etti. 
 
Songül mü Rabia mı?
 
Merak edilen Reşit'in annesinin kim olduğu Esra Erol’da ortaya çıktı.  DNA testinin sonucunu Esra Erol açıkladı. Sonuca göre Reşit'in ailesi yine belli olmadı. Bugün yayınlanan programa Songül hanım katılmazken, Rabia hanım eşiyle birlikte programa geldi. DNA sonucu, Reşit'in "Ben eminim. Songül benim annem" diye ifade ettiği iddiası maalesef gerçek olmadı. Esra Erol, zarf içerisinde kendisine gelen DNA testi sonucunu açıkladı. Zarftan çıkan sonuca göre Reşit'in gerçek annesi ne Rabia ne de Songül Hanım oldu.
 
 
Her iki aileden de alınan DNA örneklerinin Reşit ile eşleşmemesi, başta Reşit olmak üzere tüm Türkiye’yi adeta şoke etti.   
 
Olayda kilit isim olan Leyla Hanım'ın ise söyleyecekleri merak konusu.

HABER ÖNERİLERİ

'Sen Anlat Karadeniz için 750 bin TL çöpe!'

Söz'ün oyuncu kadrosuna sürpriz isim!

ATV'nin iddialı dizisi final yapıyor!

Çukur'da 'Cumali' heyecanı! Merakla bekleniyor...

Kurtlar Vadisi için flaş karar! Açıklandı...

'Gerçekten seviştin mi?'

Osman Sınav iki diziyle geliyor...

Payitaht Abdülhamid kadrosuna üç bomba isim!

Vartolu'ya görülmemiş ceza

'Sen Anlat Karadeniz' dizisi ne zaman başlıyor?