Pınar Eliçe estetik için doktora gitti, kanser olduğunu öğrendi!

Şarkıcı Pınar Eliçe katıldığı canlı yayında cilt kanserine yakalandığını duyurdu. Estetik operasyon için doktora giden Eliçe yapılan tetkiklerin ardından kanser olduğunu öğrendi.

24.09.2021 Cuma 14:15
Güncellenme: 24.09.2021 14:20
Şarkıcı Pınar Eliçe cilt kanserine yakalandığını duyurdu. Estetik operasyonu için doktora giden Eliçe yapılan tetkiklerin ardından kanser olduğunu öğrendi. Sahne hayatına oryantal olarak başlayan daha sonra müziğe yönelen Pınar Eliçe kansere yakalandığını duyurdu. 2. Sayfa programa konuk olan ünlü isim zorlu süreci anlattı:
 
Pınar Eliçe'nin açıklamalarından satırbaşları; "Bir sabah uyandım. Estetik için doktoruma gittim. Şuramda bir ben vardı. Muayene esnasında doktor sordu 'ne zamandır var bu? Bunun hemen alınıp patolojiye gitmesi lazım’ dedi."
 
"Üç hafta sonra patoloji sonucu geldi Cilt Kanseri teşhisi kondu bana 7 ay önce. Çocuklarıma bile söylemeden ilk operasyonumu oldum. Çok kötü bir süreç... Sonrasında ikinci ameliyata karar verdiler, tekrarlamaması için. Çok fazla bunu yansıtmadım, çok zor günler. 60 tane nur topu dikişim var. Kanser tekrarlamasın diye göğüs kısmımı kazıdılar sonra da dikiş atıldı. Her şey Film şeridi gibi geçti gözümün önünden."
 
"Daha içe döndüm, artık hiçbir şeyi takmıyorum. Su akacak yolunu bulacak. Benim için önemli olan çocuklarım sadece… Kızım üniversitede hukuk kazandı, oğlum da inşallah seneye üniversiteli olacak."
 
"Doktorum beni çağırdı ‘bir iyi, bir kötü haberim var’ ben anladım kanser olduğumu, ‘kaçıncı evre’ diye sordum ‘birinci evre’ dedi. Bu süreçte güneşe çıkamıyordum, o bölgeyi kazıdı doktor."
 
"Her anımızın değerini bilmemiz gerek, her sabah yeni bir güne başlıyoruz. Çevremdeki çocuğu kişi eledim, üç tane dostum kaldı. O gün dostu, düşmanı görebiliyorsun."
 
"Göğüs estetiği yaptıracaktım sonra vazgeçtim. Allah herkese güzel, sağlıklı yaşlanmayı nasip etsin. Bazı kadınların yaşı yok…"
 

HABER ÖNERİLERİ

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ın paylaşımına düştüğü not dikkat çekti!

Özge Özpirinçci eşi Burak Yamantürk'ten veto yedi!

Nemanja Djurisic ile Ezgi Avcı'nın evliliği neden bitti? Avcı'dan açıklama...

Burak Deniz ve Didem Soydan aşkı bitti! Sebebi...

Serel Yereli'den cesur poz açıklaması!

Meryem Uzerli'den dikkat çeken küvet pozu!

Seda Sayan ile Ata Çağlayan aşkı belgelendi! 15 yaş küçük sevgili...

Gökhan Çıra'dan boşanan Selin Ciğerci'nin yeni aşk bombası!

Tuba Büyüküstün'ü üzen ölüm! Sosyal medyadan duyurdu!

O Ses Türkiye'ye damga vurdu! Jüriler onu paylaşamadı...