Genç kadın, Taksim'de taksiciye küfür edince gözaltına alındı

Taksim'de polisin denetim yaptığı kontrol noktasından otomobille geçerken bağıran ve sinkaflı küfür eden bir kadın gözaltına alındı. Saatlerce beklemesine rağmen taksi bulamadığı için taksicilere küfür ettiğini belirten kadın, hakaret ve maske takmadığı gerekçesiyle işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.

13.10.2021 Çarşamba 21:31
Güncellenme: 13.10.2021 21:33
Murat DELİKLİTAŞ-Cemil ÖZDEMİR/İSTANBUL,(DHA)
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 39 ilçede Yeditepe Huzur Denetimi gerçekleştirdi. Şüpheli araç ve kişilere yönelik gerçekleştirilen denetim noktalarından Taksim Meydanı'nda ilginç bir olay yaşandı. Polisin, bir taksiciyi durdurarak denetim yaptığı sırada, otomobille yoldan geçen bir kadın 'yapıştır, yapıştır' diye bağırarak, sinkaflı küfür etti.  Bunun üzerine otomobilin peşinden koşan polis, aracı durdurarak kadını indirdi.
 
"POLİSE DEĞİL TAKSİCİYE KÜFÜR ETTİM 
 
Bir basın mensubunun, 'polise neden küfür ettiniz' şeklindeki sorusuna hakaretle karşılık veren kadın "Siz yanlış anladınız beni. Ben polislere etmedim, siz salak mısınız ya? Şu an var ya geri zekalı, geri zekalı konuşuyorsunuz. Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım, salak mısın? Ben polise niye küfredeyim. Taksiciye ettim. Ben bugün 6 saat taksi bekledim. Ben 15 gündür İstanbul'da taksi problemi yaşıyorum. Kardeşim siz salak mısınız ya. Ben genel konuştum arkadaşlar. Kişinin şahsiyetine hakaret etmedim. Karaktersizler dedim, küfür mü ettim? Karaktersizler demek ne demek? Kişinin karakter bozukluğu demek. Sen 200 liralık yere 500 lira alıyorsan karaktersizsin arkadaşım. Tamam mı" diye konuştu. 
 
Gözaltına alınan kadın hakaret ettiği ve maske takmadığı için hakkında işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.  

HABER ÖNERİLERİ

Evinde suçüstü yakalandı! Odanın içinde 9 metre derinliğinde...

İzmir depreminde kaybolmuştu! 1 yıl sonra bu halde bulundu

İstanbul'da balıkçıların ağına takıldı! Şaşkına döndüler, 60 yıl sonra...

Yengesine 'Benim olacaksın' dedi! Sonu kötü bitti

Apartmanda sır olay! Misafirliğe giden kadın böyle bulundu

Annesiyle ilişkiye giren adamı 20 yıl sonra öldürdü

Futbolcudan iki kız çocuğu akrabasına iğrenç istismar!

Mikro kredi desteğiyle başladı, hayatı değişti! Yurt dışından talep yağıyor

Evli milyonlarca çifti ilgilendiriyor! Fotoğraf, ses kaydı, video...

Deniz sahilleri yutacak! İstanbul için kıyamet