DenizBank resmen duyurdu! Türkiye'de ilk, sınırlı sayıda...

DenizBank harekete geçti. İmzalar atıldı. Türkiye'de ilk kez gerçekleşiyor. Dev banka müşterilerinin kullanımına sundu. Sınırlı sayıda üretildi. İndirim imkanı bulunuyor. DenizBank, ödeme teknolojilerinin önde gelen kurumlarından Mastercard ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında metal kredi kartını müşterilerinin kullanımına sundu.

19.04.2021 Pazartesi 13:55
Güncellenme: 19.04.2021 13:55
AA

DenizBank tüm müşterilerine duyurdu. İsteyenler başvuru yapabilecek. Sınırlı sayıda kişi yararlanıyor. DenizBank ve Mastercard'ın ortak açıklamasına göre, 1.000 adetle  sınırlı sayıda üretilen, ön yüzünde sadece müşteri ismi bulunan ve dikey tasarıma  sahip Mastercard logolu metal kredi kartı, başvuru sonrasında anında kullanıma  açılarak alışveriş imkanı sağlıyor.

Yeni metal kredi kart sahibi DenizBank müşterileri, özel seyahat ve  life-style indirimlerinin yanında Mastercard ayrıcalıklarından da  aydalanabiliyor. Kart sahiplerine ayrıca Türkiye ve dünyanın pek çok  noktasındaki seyahatlerinde öncelik sunan TAV Passport Kart da hediye ediliyor.     

"Metal kredi kartlarımızı Türkiye'de ilk kez sunmaktan mutluluk  duyuyoruz"           

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube  Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, küresel salgın  döneminde kredi kartına yönelik talebin arttığını ve alışverişin ağırlıklı olarak  dijital ortama taşındığını belirterek, "Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında  yanlarında olmak ve dijital çağda her yerden erişilebilir hizmet sunmak  önceliğimiz. Sade tasarımının yanında, fiziksel kart ihtiyacı olmaksızın,  mekandan bağımsız, anında kullanıma açılan, temassız ödeme imkanı sağlayan ve  yalnızca 1.000 adet üretilen metal kredi kartlarımızı Türkiye'de ilk kez  sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi hizmetlerimizi  hayata geçirmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Mastercard Genel Müdürü Yiğit Çağlayan da özellikle hijyen sebebiyle,  tüketicilerin küresel salgın sürecinde kredi kartı ile alışveriş  alışkanlıklarında ciddi artışlar görüldüğünü aktararak, "Ödeme teknolojileri  alanındaki farklı ürün ve hizmetlerimizle Türkiye’de bankalarımıza tüketicilerine  özel hizmetler sunmaları konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Metal  kredi kartı gibi yenilikçi teknolojiler, dünyada saygınlık göstergesi olarak  kabul ediliyor. DenizBank ile yaptığımız bu iş birliği ile Mastercard logolu  metal kredi kartı sahiplerini ayrıcalıklı fırsatlar bekliyor." değerlendirmesinde  bulundu.    

HABER ÖNERİLERİ

Kredi çeken herkes için geçerli! Flaş detay, bankalar...

Kredi kararı! Faizler değişti, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank tek tek duyurdu

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Tarihi rekor...

Esnafın bayram sevinci ikiye katlandı! 17 Mayıs'ta...

Emekli, dul ve yetim aylığı alan milyonları kapsıyor! Çift maaş için...

Emeklilere güzel haber! Milyonlarca kişiye çifte ödeme

Hesaplara yatırılıyor! Çifte ödeme, en az...

Hesaplara ayda 1.431 lira yatırılacak! Başvurular internetten...

Ek ödeme yapılacak, maaşla birlikte yatırılacak! Tutar...

Dolar ve altını olanlara kötü haber! En çok kazandıran...