Zuhal Olcay: Cenazemde ‘Işıklarla uyusun’ demeyin

Zuhal Olcay, YouTube’daki Kutsal Motor kanalında yayınlanan ‘Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler’ adlı programa konuk oldu.

16.11.2019 Cumartesi 17:17
Güncellenme: 16.11.2019 17:20
26 Şubat’ta Zorlu PSM’de vereceği konsere hazırlanan Zuhal Olcay, “Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler” programında ilginç açıklamalar yaptı. Yalnızlığı sevdiğini söyleyen Olcay, “Kuliste yalnızlık seviyorum. Etrafımda tek insan istemiyorum. Oyunumda da öyle. Konserlerimin de ilk yarısından sonra daha rahat oluyorum” dedi.
 
DEPRESYONUN BÖYLESİ
 
Zuhal Olcay, bir dönem ağır bir depresyona girdiğini de itiraf etti: “En ağır depresyonumu 15 yıl önce yaşamıştım. Böyle tavana bakarım. Sabahlık, yağlı saçlar ve komedi dizileri. Vazgeçemediğim depresyon yiyeceği paskalya çöreği. Depresyona bu şekilde girebilmek ne kadar büyük bir lüks. Bunu yapamayan ve ayakta geçiren o kadar insan var ki. Bunu anlattığım için üzülüyorum çünkü şımarıkça bir şey.”
 
Cenazemde ‘Işıklarla uyusun’ demeyin
 
Zuhal Olcay, “Cenazenizde ne çalsın?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Pervane şarkısını çalmayın da ne çalarsanız çalın. Bir de ‘Işıklarla uyusun’ demeyin. Şu kadar bile ışık sevmem. İnsan ışıklarda uyuyamaz ki. ‘Işıklara yürüsün’müş, niye yürüyeceğim, yatacağım!”
 

HABER ÖNERİLERİ

Plajı yaktı geçti!

"Herkes göğüslerimi gördü"

İşte Defne Samyeli-Cem Yılmaz gerçeği!

11 yıl aradan sonra geri dönüyor

MasterChef Yasin açıkladı! 60 kilo pilav satıyorum

Yalnızlıktan sıkılmaya başladı

Aylin Coşkun'un eşi Volkan Aslan timsah eti yedi

Müge Anlı canlı yayında patladı!

MasterChef Suna'dan radikal karar! İşte son hali...

Aleyna Tilki: Her şeyi ilk ben giymek istiyorum