Yeni Peugeot Expert göz dolduruyor

Yeni Peugeot Expert, mevcut Pro ve Premium versiyonları dışında, müşterilerin kullanım amaçları doğrultusunda hazırlanan Grip, Asphalt ve Urban olmak üzere yeni özel versiyonlar sunuyor.

02.04.2019 Salı 15:50
Güncellenme: 02.04.2019 15:51
AA / Fotoğraf: Alamy
Yeni Peugeot Expert, "Euro 6D-Temp" motorları ve yeni  versiyonlarıyla profesyonel müşterilerinin beklentilerini karşılıyor.                 
 
Peugeot'dan yapılan açıklamaya göre, Yeni Peugeot Expert, mevcut Pro  ve Premium versiyonları dışında, müşterilerin kullanım amaçları doğrultusunda  hazırlanan Grip, Asphalt ve Urban olmak üzere yeni özel versiyonlar sunuyor.                
 
Açıklamada verilen bilgiye göre, Grip versiyonu, ağır, uzun ve kirli  yükler dışında üç kişiyle erişilmesi zor arazilere rahatlıkla ulaşmak üzere geliştirildi.                
 
Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu versiyon standart donanımlar  dışında: yükseltilmiş bir süspansiyon ve motor koruması, Grip Control, üç adet ön  koltuk, versiyona bağlı olarak bin 400 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi ve  tam boy stepne gibi özelliklerle yollara çıkıyor.                
 
Grip versiyonu, üç kişilik kabine sahip, standart ve uzun olmak üzere  iki farklı gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6 ve BlueHDi 150 S&S MT6 motor  seçenekleriyle sunuluyor.               
 
Asphalt versiyonu da direksiyon başında harcadığı süreyi hesaplamayan,  rahatlık ve güvenlik arayan profesyoneller için tasarlandı.                
 
Bu versiyonda standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik  ekranlı radyo ile Mirror Screen, Hız Sabitleme Sistemi, Şerit Takip Sistemi,  Trafik Levhası Tanımlama ve Önerme Sistemi, Far Asistanı, Kör Nokta Uyarı  Sistemi, Far ve Yağmur Sensörü, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, akustik paketi,  elektrikli aynalar, manuel klima, sis farları ve ön arka Park Asistanı gibi  özellikleri devreye giriyor.                
 
Asphalt versiyonu, standart ve uzun dışında 5 1 camlı van gövde  tipleriyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor  seçenekleriyle sunuluyor.                
 
Urban versiyonu ise konfor, ataklık ve kolay park etme özelliklerini  bir arada sunuyor.                
 
Bu versiyonda standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik  ekranlı radyo ile Mirror Screen, Anahtarsız Giriş Sistemi, Visiopark 180 derece  Geri Görüş Kamerası, ön ve arka Park Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi,  elektrikli aynalar, manuel klima ve sis farları gibi özellikler sunuluyor.                
 
Urban versiyonu, kompakt uzunlukta gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6,  BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor.         

HABER ÖNERİLERİ

Temmuzda araç satışlarında rekor kırıldı

Hyundai Tucson’a “Power” desteği

Traktör imalatı hız kesmiyor

Tofaş pandemide yatırımı kesmedi

İkinci el araba alacak herkesi ilgilendiriyor...

Jeep Compass’ın yenisi 314.9 bin TL’den geldi

Tamamen yenilenen Fiat 500 görücüye çıktı

Vespa ve Christian Dior ortak motosiklet tasarladı

Mercedes’in yeni ticari modeli yolda

Ford Puma 192.5 bin TL'den geldi