Vatanım Sensin'de şok! O isim ayrıldı...

Kanal D'nin sevilen dönem dizisi Vatanım Sensin'in yeni sezon çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Dizinin yeni sezonunda önemli bir oyuncusu olmayacak...

25.08.2017 Cuma 16:38
Güncellenme: 25.08.2017 17:11
Kanal D'nin ilgiyle izlenen dönem dizisi Vatanım Sensin'in yeni sezon çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.
 
Taylan Biraderler'in yönettiği dizinin senaristi Nuran Evren Şit sezon finali sonrası ayrılmış, yerine Uygar Şirin gelmişti. Ancak yazılan ilk senaryonun beğenilmediği ve yeniden yazdırıldığı ortaya çıktı.
 
Öte yandan dizide Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in evlatlık oğulları Ali Kemal'i oynayan Kubilay Aka diziye veda etti. Aka'nın geçen aylarda kardeşi Hilal'i oynayan Miray Daner'le sette yakınlaşmasının krize neden olduğu ve yapımcı Nermin Eroğlu'nun tepkisi üzerine ilişkinin sonlandığı iddiası kulaktan kulağa yayılmıştı.
 
 
Dizide Kubilay Aka, senaryo gereği kardeş gibi büyüdükleri Miray Daner'e değil, Pınar Deniz'in oynadığı Yıldız'a aşıktı. Bu durumun da her ne kadar kan bağı olmasa da ayrıca seyircinin tepkisini çektiği gündeme gelmişti. Ancak bütün bu iddiaların aksine Kubilay Aka'nın şimdilik adı gizli tutulan yeni bir diziye imza attığı için projeden ayrıldığı öğrenildi. Genç oyuncunun yeni dizisinin aynı yapım şirketinin çektiği Fatih olmadığı konuşuluyor. (Medyatava)
 

HABER ÖNERİLERİ

Esra Erol'dan Müge Anlı'ya yanıt!

Witcher dizisiyle ilgili yeni gelişme!

Şevkat Yerimdar benim için bitti

Havuz pozu olay oldu!

4N1K dizisiyle ilgili yeni gelişme!

Can Yaman'ın yeni ve eski sevgilisi aynı dizide!

Bu dua uykularını kaçırıyor!

29 yıldır aradığı babasını 10 dakikada Esra Erol buldu

'Sen Anlat Karadeniz' dizisi ne zaman başlıyor?

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür'den ayrıldı!