Vatanım Sensin'de şok! O isim ayrıldı...

Kanal D'nin sevilen dönem dizisi Vatanım Sensin'in yeni sezon çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Dizinin yeni sezonunda önemli bir oyuncusu olmayacak...

25.08.2017 Cuma 16:38
Güncellenme: 10.06.2018 11:03
Kanal D'nin ilgiyle izlenen dönem dizisi Vatanım Sensin'in yeni sezon çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.
 
Taylan Biraderler'in yönettiği dizinin senaristi Nuran Evren Şit sezon finali sonrası ayrılmış, yerine Uygar Şirin gelmişti. Ancak yazılan ilk senaryonun beğenilmediği ve yeniden yazdırıldığı ortaya çıktı.
 
Öte yandan dizide Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in evlatlık oğulları Ali Kemal'i oynayan Kubilay Aka diziye veda etti. Aka'nın geçen aylarda kardeşi Hilal'i oynayan Miray Daner'le sette yakınlaşmasının krize neden olduğu ve yapımcı Nermin Eroğlu'nun tepkisi üzerine ilişkinin sonlandığı iddiası kulaktan kulağa yayılmıştı.
 
 
Dizide Kubilay Aka, senaryo gereği kardeş gibi büyüdükleri Miray Daner'e değil, Pınar Deniz'in oynadığı Yıldız'a aşıktı. Bu durumun da her ne kadar kan bağı olmasa da ayrıca seyircinin tepkisini çektiği gündeme gelmişti. Ancak bütün bu iddiaların aksine Kubilay Aka'nın şimdilik adı gizli tutulan yeni bir diziye imza attığı için projeden ayrıldığı öğrenildi. Genç oyuncunun yeni dizisinin aynı yapım şirketinin çektiği Fatih olmadığı konuşuluyor. (Medyatava)
 

HABER ÖNERİLERİ

Diriliş Ertuğrul, hayranlarını yine hüsrana uğrattı!

Çıplak pozları ortaya çıktı!

1 milyonluk soruyu gördü!

O soru:'Zeki Müren eşcinsel miydi?'

O Ses Türkiye'de tüm jüri değişiyor!

Güldür Güldür'e veda eden İrem Sak'tan sürpriz karar

Payitaht'a 7 yeni oyuncu! Usta isimler geliyor

Jet Sosyete'nin kanalını böyle duyurdular!

MasterChef Türkiye'ye kim veda etti?

Sinem Öztürk yeni sezonda çok konuşulan dizide