Twitter’dan kullanıcılarını sevindirecek yeni özellik

Twitter, kullanıcılarının daha sonra görüntülemek üzere tweet kaydetmesini sağlayacak yeni özelliğini devreye alıyor.

12.10.2017 Perşembe 08:03
Güncellenme: 12.10.2017 08:03
Twitter, geçtiğimiz günlerde kullanıcıların uzun süredir beklediği karakter sınırını 140’tan 280’e çıkarmasıyla gündeme gelmişti. Twitter şimdi de yeni özelliği ile kullanıcıların işini kolaylaştırmaya hazırlanıyor.
 
Bilindiği gibi Facebook’ta ve Instagram’da içerikleri kaydetmek ve arşivlemek için bir seçeneğin olması, kullanıcıların daha sonra kaydettikleri içeriğe istediği zaman ulaşmasını sağlıyor. Twitter’da ise böyle bir seçeneğin bulunmaması nedeniyle, gönderiye daha sonra ulaşmak için tweet’i beğenmek, mesaj olarak göndermek ya da retweetlemek gerekiyor. Bu alternatifler de, tweet’e istenmediği halde etkileşim kazandırmak anlamına geliyor. Twitter’da sonunda bu konuya çözüm getirmek için kolları sıvadı.
 
Twitter’dan yapılan açıklamaya göre bundan sonra istenilen tweeti sonrası için kaydetmek mümkün olacak. Kaydedilen tweetle ise beğeniler gibi herkese açık olmayacak,  bu alanı sadece kullanıcılar görecek. Şu an için geliştirme aşamasında olan özellik için “SaveforLater” etiketiyle geri bildirim ve fikirler paylaşılabiliyor.

HABER ÖNERİLERİ

YouTube çocuk suistimalini engelliyor

Ünlü Youtuber ne kadar kazandığını açıkladı

Geliştirici firma PUBG oyuncularından özür diledi

Instagram mesajları için beklenen özellik geldi

Akıllı saatle "Silikon Vadisi"nin kapısını araladılar

Tesla batıyor mu?

Yeni bir köpek balığı türü keşfedildi

Rolls Royce'den uçan taksi projesi

iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir!

Porno hesaplar bir bir kapatılıyor!