Traktörü gelin arabası yaptı

AYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde yapılan düğünde, traktör fabrikasında üretim mühendisliği yapan damadın gelin arabası yaptığı traktör, şaşkınlık yarattı. Direksiyon başına geçen damat, gelini römorka yerleştirdiği koltuğa oturarak dolaştırdı.

17.10.2017 Salı 11:12
Güncellenme: 17.10.2017 11:13
İstanbul Silivri'deki bir traktör fabrikasında üretim mühendisliği yapan 28 yaşındaki Murtaza Atik, hayatını, ilaç firmasında çalışan 27 yaşındaki Bahar Atik ile birleştirdi. Bir hafta önce çiftin, İstanbul'da kına gecesi yapıldı. Hafta sonu İncirliova'daki ailesinin evine gelen damat, düğünü burada yaptı. Gündüz yapılan gelin alma törenine damat, traktörü süsleyerek gelin arabası yaptı. Römorka yerleştirdiği koltuğa ise gelini oturttu. Direksiyona geçen ve mahallede tur atan damat, daha sonra arkadaşları ile birlikte zeybek oynadı. Traktörün gelin arabası olduğu görenler meraklı bakışlarla cep telefonlarıyla o anları görüntüledi.
 
Cumartesi akşamı Efeler İlçesindeki Şehriyar Kır Düğün Salonu'nda yapılan törenle düğün son buldu. Damat Murtaza Atik, "Traktör fabrikasında çalışıyorum. Düğünde traktörü, gelin arabası yapmayı düşünmüştüm. Bunu gerçekleştirdim" dedi. Bahar Atik ise traktör römorkunda tur atmanın keyfini yaşadığını ve çok heyecanlandığını söyledi.
 

HABER ÖNERİLERİ

İZBAN treninin önüne atladığı iddia edilen üniversiteli öldü

Cumhuriyet Kulesi'nin kaderini Keçiörenliler cumartesi günü belirleyecek!

Babasının yanında kıza taciz!

Köpeğe tecavüz etmekle suçlanıyordu! Gerçek şoke etti

11 yaşındaki hamile çocuğa savcılık talimatıyla kürtaj

En zeki kent Ankara

Polis, aracın içinde ilişkiye girerken yakaladığı kadına tecavüz etti

Akılalmaz olay! Arabasından indirip tecavüz etmeye çalıştı

Sevgilisini bıçaklayan kadın, çıplak çıktığı pencerede intihara kalkıştı

59 yaşındaki kadını önce dövdü sonra tecavüz ettiler!