Tosuncuk Mehmet Aydın'ın nerede olduğu ortaya çıktı

ÇiftlikBank mağdurları tarafından ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın'ı bulmak için görevlendirilen Dedektif Mehmet Uzuner, "“Brezilya’da olduğunu biliyoruz” dedi.

14.01.2020 Salı 08:28
Güncellenme: 14.01.2020 08:32
ÇiftlikBank mağdurları ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın izini bulmak için dedektif tuttu. Dedektif Mehmet Uzuner, “Brezilya’da olduğunu biliyoruz” dedi.
 
DEDEKTİF İLE ANLAŞTILAR
 
Yüksek kâr payı vaadiyle 80 bin kişiden topladığı 500 milyon TL’nin üzerinde parayla kayıplara karışan ‘Tosuncuk’ Mehmet Aydın, son olarak Uruguay’da lüks bir otomobilin içinde görüntülendi. ‘Tosuncuk’ hakkındaki son iddia ise Ukrayna’da intihar ettiği oldu. Söylentilerin ardından ÇiftlikBank mağdurları ‘Tosuncuk’u bulması için bir dedektifle anlaştı.
 
"RAHAT BİR ŞEKİLDE HAREKET EDİYOR"
 
Dedektif Mehmet Uzuner çalışmalarını şöyle anlattı: “Yaklaşık bir ay önce çalışma başlattık. 2003 yılından beri özel dedektifim. Uluslararası Özel Dedektif Birliği’ne üyeyim. Birliğe üye Latin Amerikalı bir dedektif firmasıyla iş birliği yapıyorum. Mehmet Aydın’ın intihar ettiği veya Ukrayna’da olduğu doğru değil. Aydın’ın Brezilya’da olduğunu biliyoruz. Aydın Brezilya, Paraguay ve Uruguay üçgeninde rahat bir şekilde hareket ediyor.
 
Aydın’ın ev adresi, kullandığı arabalar, gittiği mekanları fotoğraflayıp görüntüleri avukatlara ileteceğiz. Onlar da bu bilgilerle adli mercilere başvuracaklar.” (Hürriyet)

HABER ÖNERİLERİ

Manisa'da korkutan deprem! İstanbul'da da hissedildi

İstanbul Valiliği'nden deprem açıklaması

Dr. Aydın Keskin Kadıoğlu, kürsüde kalp krizi geçirdi

Manisa'da 132 artçı sarsıntı meydana geldi

FETÖ elebaşı Gülen'in avukatının cezası onandı

Milli Piyango Şans Topu sorgulama ekranı - Şans Topu sonuçları 22 ocak 2020

Uzmanlar Manisa'daki depremi yorumladı

FETÖ hükümlüsü firari çift, saklandıkları evde yakalandı

'VIP dinleme' davası sanıklarına ceza yağdı!

Beyoğlu'nda aynı dakikalarda iki patlama