Tiflis’teki Türk konut projesinde satış rekoru!

16.06.2016 Perşembe 14:19
Güncellenme: 16.06.2016 14:22
Gürcistan’daki Türk sermayeli inşaat şirketi Maqro Construction, Tiflis’teki yeni konut projesinde satış rekoru kırdı. Ülkede pek çok ilklere imza atan, 1772 konutluk dev projenin birinci etabındaki konutların yarısı 1 hafta  içinde satıldı. 250 dolarlık aylık taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunan projenin başarısında, yatırımda hızlı kazandıran formülünün payı bulunuyor.
 
İnşaat şirketi Maqro Construction, Gürcistan’a 1772 konuttan oluşan büyük ve yepyeni bir konut projesi kazandırıyor. İki hafta önce Tiflis’te lansmanı yapılan proje, bünyesinde okul, havuz ve pek çok sosyal etkinlik alanlarını bulundurması gibi Gürcistan gayrimenkul sektörü açısından pek çok ilke imza atıyor. Gayrimenkulde kira geliri ile amortisman süresini 7 yıla kadar indirme iddiasındaki proje, sunduğu yaşam ve yatırım fırsatları nedeniyle Gürcistan konut pazarı için rekor sayılabilecek bir satış başarısına da sahip oldu. 
 
115 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen projenin birinci etabındaki konutların yüzde 50’si 1 hafta içinde sahibini buldu. Green Diamond projesinin satışa çıkan ilk etabında 731 konut bulunuyor.
Tanıtım filminde, Gürcistan’ın sevilen futbolcu ikiz kardeşleri Arçi ve Şota Arveladze’nin rol aldığı Green Diamond projesinin lansmanı, Tiflis’teki satış ofisinde 28 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen bir partiyle gerçekleştirildi. 
 
Doğu Avrupa’nın Eşsiz Projesi
 
Ekolojik ortamı ile eşsiz olan Green Diamond projesi, Tiflis’te yeni yapılan olimpiyat tesislerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Ayrıca yeni yapılmakta olan İleri Teknoloji Üniversitesi yerleşkesine de komşu arazide yükselen Green Diamond projesi,  özellikleri itibariyle Doğu Avrupa’daki yegane mega projesi olarak nitelendiriliyor.

HABER ÖNERİLERİ

Arsa alım satımında dikkat

Miras Gayrimenkulünüz Varsa Dikkar!

120 milyon dolarlık yatırım

Çiller'in ünlü çiftliği satışta

Depreme Dayanıklı Ev Nasıl Anlaşılır?

İstanbul’dan kaçan yatırımcı Alaçatı’da taş ev peşinde

Başkan açıkladı! Sayı 50 bine ulaştı...

ERA Gayrimenkul'dan danışmanlık sertifikası

Ev temizliğinde mucize çözüm!

Depozitoda yasal zorunluluk