Tek Yürek 15. bölüm fragmanı

TRT1'in sevilen dizidi Tek Yürek'in 15'inci bölüm fragmanı yayınlandı.

17.05.2019 Cuma 17:48
Güncellenme: 17.05.2019 17:48
Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Tek Yürek bu hafta yayınlanacak mı?
 
TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Tek Yürek dizisinin yeni bölümü 23 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30 itibariyle izleyenlerle buluşacak.
 
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Sonunda olayların perde arkasındaki adamla yüz yüze gelen Halit şaşkındır. Karşısındaki gençlik yıllarından beri görmediği arkadaşı Ekrem’dir. Ekrem takımla ilgili asıl niyetini Halit’ten gizler. Bu sırada Yiğit ve ekip de baskına çiftliğe gelirler. Halit ekibi, meseleyi çözdüğüne ikna etse de, kendisi Ekrem’in anlattıklarına pek inanmamaktadır. Olayın peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar çıksa da, Oğuzhan hayata Şenay hemşirenin eliyle tutunmuştur. Haberi alan ekip sevinç içindeyken, arkalarından yapılan hain plandan haberleri yoktur. Bir yanda maçlar devam ederken, aldığı kötü haber Yiğit’in dünyasını başına yıkar. Osman kaçırılmıştır, kardeşinin hayatına karşılık istenen şey ise, ellerinde bile olmayan minyatürdür. Ekip Yiğit’i yalnız bırakmaz, bu defa da Osman’ın hayatı için mücadele edeceklerdir… Ancak hem ekip, hem de olanları öğrenip harekete geçen Halit Osman’ı kurtarmaya çalışacaktır.

HABER ÖNERİLERİ

Emrah’ın teşekkür konuşmasına, oğlundan duygusal cevap

Cansu Dere yeni sezonda Kanal D'de!

Çatı Katı Aşk başlıyor!

Çatı Katı Aşk’ın çok konuşulacak karakterleri...

'Beyaz'ın değişik fantezileri...'

Siberalem'de rekor!

Arda'nın Mutfağı sezon finali yapıyor!

Bu dua uykularını kaçırıyor!

Twitter'da 'Survivor sevişme sahneleri' şoku!

'Çatı Katı Aşk' izleyici ile buluşuyor!