Tecavüz edemeyince kezzap ile yaktı

Samsun'da Azeri uyruklu bir kadın, kendisine tecavüz etmek isteyen kişi tarafından kezzapla yakıldı. Hastaneye kaldırılan kadın tedavi altına alındı.

07.10.2017 Cumartesi 12:18
Güncellenme: 07.10.2017 12:28
İHA

Samsun'un Çarşamba ilçesinde  41 yaşındaki Azeri uyruklu 2 çocuk annesi Arzu İsmayilova, borç para istediği tanıdığı Samsunlu R.P.'den parayı almak için evine gitti.

İddiaya göre, Arzu İsmayilova evde R.P.'nin cinsel saldırısına uğradı ve karşı koyunca da üzerine kezzap dökülmek suretiyle yakıldı.

 

Yaralanan kadın kendini evden dışarı atarak yardım istedi ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Ölümden dönen yüzü, kolları ve vücudu kezzap ile yanan Arzu İsmayilova, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezine kaldırılarak tedavi altına alındı.

 


Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Arzu İsmayilova, “Bundan 3-4 yıl önce ekmek parası kazanmak için Azerbaycan'dan Samsun'un Çarşamba ilçesine geldim. Borç para istediğim burada tanıdık yaşlı bir amca beni parayı vermek istediğini söyleyerek yanına çağırdı. Evine gittiğimde bana tecavüz etmek istedi. Ben de kendisini iterek karşı koydum. Üzerime kezzap döküp yaktı. Bağırarak kendimi dışarı attım. Komşular yardımıma koştular. Ambulans çağırıp beni hastaneye götürdüler. Adam ben burada acılar içinde kıvranırken bana 'Senin peşindeyim, öldüreceğim' diye tehdit mesajları atıyor. Bana yardım edilmesini istiyorum ve beni bu hale getiren şahıstan şikayetçiyim. Tutuklanıp cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

 


Öte yandan, kezzaplı saldırıyı düzenlediği iddia edilen R.P.'nin polis tarafından gözaltına alındığı ve ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

HABER ÖNERİLERİ

Sakarya'daki kötü kokunun kaynağını güvenlik kamerası çözdü

Düzce'de gece yarısı halk sokağa döküldü!

Muğla'da 9 gündür aranan kişinin cesedi bulundu!

Trenin çarptığı genç kız yaşam savaşını kaybetti

Ailesinin yanından kaçırmaya çalıştı

Kovalama sonucu yakalanan araçtan 4 kilo esrar çıktı

Kocasını öldürdü yolda uzandı

Polis annenin kızını biri polis 23 kişi hamile bıraktı

Güzellik merkezine fuhuş baskını!

5 yaşındaki oğlunun 'anne babam dondu' mesajını alınca eve koştu, yıkıldı