Survivor Nisa müjdeli haberi verdi! Geri dönüyor...

Survivor 2020'ye performansı ve Cemal Can'la dostluğuyla damga vuran Nisa Bölükbaşı geri dönüyor. Final gecesinin ardından tatile gitmeyip memleketi Prag'a dönen Nisa sosyal medyadan sevenlerine müjdeli haberi verdi.

05.08.2020 Çarşamba 17:16
Güncellenme: 05.08.2020 17:22
Survivor 2020 Ünlüler-Gönüller yarışmasının sona ermesinden sonra Acun Ilıcalı ve ekibi 2021 yılındaki Survivor programı için hazırlıklara başla. 2021 yılında “Survivor All Star” formatıyla izleyicisiyle buluşacağı konuşulan Acun Ilıcalı’nın kadroda bulunmasını istediği ilk ismin Nisa Bölükbaşı olduğu iddia edildi. Nisa’yı ikna turlarına başlayan Acun Ilıcalı program için özel isimlerle konuşmayı sürdürüyor.
 
Acun Ilıcalı'nın tüm çabalarına rağmen magazin kulislerinde “Survivor 2021 All Star” programında yer almayı düşünmediği söylenen Nisa’nın Türkiye’ye gelişi kafaları karıştırdı. Nisa’nın Türkiye’ye gelişinin Survivor ile bağlantılı olduğu söylendi.
 
 
 
Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Nisa Bölükbaşı ise “Survivor All Star” için herhangi bir açıklama yapmadı. Sosyal medya hesabından Türkiye’ye doğru yola çıktığını söyleyen Nisa “Ve bavul hazır! Türkiye sende hazır ol!” notunu düştü.
 
 
Nisa’nın Türkiye’ye gelişini müjdelediği saatlerde yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı’nın paylaşımı dikkatleri çekti. Yakışıklı yarışmacı Barış Murat Yağcı’nın “yakında güzel şeyler olacak” gönderisini hayranları Nisa’nın Türkiye’ye dönüşüyle ilişkilendirdi.
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Gizem Özdilli'den samimi itiraf

Çabaları sonuç vermedi! Böyle görüntülendi

Enis Çiftçi 30 yaş küçük sevgilisiyle...

Masterchef'te şaşırtan anlar... Ağlayarak stüdyoyu terk etti

Nihat Doğan'ın acı günü

Deniz Bulutsuz'a şok! 1 yıla kadar...

Erdinç Acar iş adamını dövdü iddiası! Nedeni...

Almeda Abazi şartlarını açıkladı

Ünlü şarkıcı 'çok heyecanlıyım' dedi ve duyurdu

Hande Erçel’in fotoğrafına Kerem Bürsin'den yorum