Sinan’a çok kırgınım!

Nez, Sinan Akçıl’a çok kırgın olduğunu söyledi. Şarkıcı kırgınlığını şu sözlerle anlattı: “Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum”

12.10.2017 Perşembe 02:30
Güncellenme: 12.10.2017 00:07
Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde ‘İyi Değilim’ parçasına klip çekmişti. Akçıl’a klipte Nez’in bir mağazada görüp keşfettiği Funda Bostanlık eşlik etmişti. Duymayan Kalmasın’a konuk olan Nez, arkadaşına kırgın olduğunu söyledi.  Şarkıcı, “Sinan’a çok kırgınım. Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum” ifadelerine yer verdi.
 
Bir daha evlenmeyeceğim
 
Eylem Server Ünüvar’la Kasım 2016’da nikah masasına oturan Nez, geçtiğimiz haftalarda boşanma kararı almıştı. Şarkıcı konuyla ilgili şöyle konuştu: “2,5 ay İngiltere’de onunla birlikte yaşadım. 6 aydır İstanbul’dayım. Büyük bir yalnızlıktı benimki. Ben de arkadaş kalalım bu evlilik değil dedim. Hala seviyorum ama başka türlü seviyorum. Mutlu olmasını istiyorum. İnşallah iyi birini bulur.” Başından 3 kez evlilik geçen Nez, bir daha evlenmeyeceğini de belirtti.

HABER ÖNERİLERİ

Emrah'ın oğlundan tepki çeken paylaşım!

Manuş Baba'nın efsane şarkısı çalıntı çıktı!

İbrahim Tatlıses'i yıkan ölüm haberi!

Yasemin Allen transparan elbisesi ile nefes kesti!

Ve ortaya çıktı! Bakın neden boşanıyorlar?

Ahu Yağtu'dan 'olay el hareketi' açıklaması!

Acun Ilıcalı ondan vazgeçemiyor...

Usta sanatçı Ali Tekintüre hayatını kaybetti!

Alper Potuk'u çabuk unuttu! İşte yeni aşkı...

'İçelim, sevişelim gibi bir durum yok!'