Sinan’a çok kırgınım!

Nez, Sinan Akçıl’a çok kırgın olduğunu söyledi. Şarkıcı kırgınlığını şu sözlerle anlattı: “Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum”

12.10.2017 Perşembe 02:30
Güncellenme: 12.10.2017 00:07
Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde ‘İyi Değilim’ parçasına klip çekmişti. Akçıl’a klipte Nez’in bir mağazada görüp keşfettiği Funda Bostanlık eşlik etmişti. Duymayan Kalmasın’a konuk olan Nez, arkadaşına kırgın olduğunu söyledi.  Şarkıcı, “Sinan’a çok kırgınım. Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum” ifadelerine yer verdi.
 
Bir daha evlenmeyeceğim
 
Eylem Server Ünüvar’la Kasım 2016’da nikah masasına oturan Nez, geçtiğimiz haftalarda boşanma kararı almıştı. Şarkıcı konuyla ilgili şöyle konuştu: “2,5 ay İngiltere’de onunla birlikte yaşadım. 6 aydır İstanbul’dayım. Büyük bir yalnızlıktı benimki. Ben de arkadaş kalalım bu evlilik değil dedim. Hala seviyorum ama başka türlü seviyorum. Mutlu olmasını istiyorum. İnşallah iyi birini bulur.” Başından 3 kez evlilik geçen Nez, bir daha evlenmeyeceğini de belirtti.

HABER ÖNERİLERİ

Rahat durmuyor!

Hadise'den unutulmaz konser

Arkadaşlık aşka dönüştü!

İşte Aslıhan’ın 500 bin TL’lik yüzüğü

Silikon mu taktırdı?

İlk görüşte aşık olduk!

Bir aylık aşktan bir şey olmaz!

Zehra'yı çok kovalamayın!

RTÜK'e inat! Hadise kendini aştı

Acun Ilıcalı duyurdu! İşte Survivor'a katılan yeni isim