Sinan’a çok kırgınım!

Nez, Sinan Akçıl’a çok kırgın olduğunu söyledi. Şarkıcı kırgınlığını şu sözlerle anlattı: “Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum”

12.10.2017 Perşembe 02:30
Güncellenme: 12.10.2017 00:07
Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde ‘İyi Değilim’ parçasına klip çekmişti. Akçıl’a klipte Nez’in bir mağazada görüp keşfettiği Funda Bostanlık eşlik etmişti. Duymayan Kalmasın’a konuk olan Nez, arkadaşına kırgın olduğunu söyledi.  Şarkıcı, “Sinan’a çok kırgınım. Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum” ifadelerine yer verdi.
 
Bir daha evlenmeyeceğim
 
Eylem Server Ünüvar’la Kasım 2016’da nikah masasına oturan Nez, geçtiğimiz haftalarda boşanma kararı almıştı. Şarkıcı konuyla ilgili şöyle konuştu: “2,5 ay İngiltere’de onunla birlikte yaşadım. 6 aydır İstanbul’dayım. Büyük bir yalnızlıktı benimki. Ben de arkadaş kalalım bu evlilik değil dedim. Hala seviyorum ama başka türlü seviyorum. Mutlu olmasını istiyorum. İnşallah iyi birini bulur.” Başından 3 kez evlilik geçen Nez, bir daha evlenmeyeceğini de belirtti.

HABER ÖNERİLERİ

Sütyensiz sokağa çıkanca olanlar oldu!

Rus gelin adayı olanları bir bir anlattı!

Sara Sampaio'dan 'çıplak poz' itirafı!

'Yok artık' dedirtti! Gerçek ortaya çıktı...

Ve beklenen açıklama geldi! Boşanıyorlar mı?

Rus model Victoria Bonya, Burak Özçivit'in peşini bırakmıyor!

Erdal Beşikçioğlu'ndan Emrah Serbes açıklaması

Yasemin ilk sınavını verdi!

'Kadınlığın zirvesindeyim'

İşte Ankaralı Turgut'un son durumu!