Sıla evlendi! Herkes Ahmet Kural'ı konuştu

Eski sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemelik olan Sıla Gençoğlu dün Şef Hazer Amani ile evlendi. Sosyal medya kullanıcıları düğünün gerçekleştiği saatlerde Ahmet Kural hakkında paylaşım yaparak oyuncuyu Twitter'da trend yaptı.

14.01.2020 Salı 11:07
Güncellenme: 14.01.2020 11:14
Oyuncu Ahmet Kural ile olan ilişkisini şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemelik olarak sonlandıran şarkıcı Sıla Gençoğlu, dün akşam bir süredir birlikte olduğu Şef Hazer Amani ile aile arasında düzenlenen törenle evlendi. Ahmet Kural ise Sıla'nın evlendiği saatlerde sosyal medyada trend oldu.
 
SILA EVLENDİ, HERKES AHMET KURAL'I KONUŞTU
 
Sıla ile aşk yaşadığı dönemde şarkıcıya olan aşk dolu bakışlarıyla günlerce konuşulan Ahmet Kural ise sosyal medyada gündem oldu. Ahmet Kural'ın Sıla'ya olan bakışlarının fotoğrafını paylaşan binlerce kullanıcı, Sıla'nın evlenerek Kural'a nispet yaptığını söyledi.
 
"BU GECE DE SENİN İÇİN UYUMAYACAĞIZ"
 
Onlarca sosyal medya kullanıcısı Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımda "Üzülme üstad bu gece de senin için uyumayacağız" dedi. Şimdilerde Avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşayan Kural ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.
 
İşte o tweetler...
 

HABER ÖNERİLERİ

Semt pazarında frikik vermemek için...

Paige Turley, elinde kırbaçla kucak dansı yaptı!

154 bin TL'lik ahlaksız teklif! Bir bir ifşa etti

Didem Soydan o mesajı ifşaladı!

Selen Görgüzel’den eşi Hamdi Alkan’a: İstersen beni dava edebilirsin!

Bebeklerinin ismi belli oldu

Trans birey olduğuna kimse inanamıyor!

Pamela Anderson ile Jon Peters evlendi

ABD'lilere Türk mutfağını tanıtan ünlü şef Orhan Yeğen vefat etti

Serdar Ortaç 1 milyon TL'lik kuralını bozdu