Sevgilisini başka erkekle öpüşürken gördü ve...

Gittiği partide kız arkadaşını başka bir erkekle öpüşürken gören Arjantinli genç, çektiği selfie ile sevgilisinden sosyal medyayı sallayacak bir intikam aldı.

14.06.2018 Perşembe 17:49
Güncellenme: 14.06.2018 17:53
Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te akıllara durgunluk veren bir intikam hikayesi dünya gündemine oturdu. Kız arkadaşını başka bir erkekle öpüşürken yakalayan genç adam, ondan akıllara durgunluk veren bir intikam aldı.
 
GİTTİĞİ PARTİDE KIZ ARKADAŞINI GÖRDÜ
 
20 yaşındaki Mariano, kız arkadaşı olmadan dışarı çıktığı gece, onunla aynı partide olduğunu fark etti. Ancak ortada bir sorun vardı; kız arkadaşı başka bir erkekle birlikteydi.
 
FARK ETMEDEN SELFIE ÇEKTİ
 
Önce çok sinirlenen genç adam, olay çıkarmadı ve sadece onlarla birlikte selfie çekti. Çektiği fotoğrafın açıklamasına ise "Kız arkadaşım (şimdi eski) aynı partiye geldiğimizi fark etmedi" yazdı.
 
Mariano'nun yaptığı şey, bir anda tüm dünyaya yayılınca ise olanlar oldu, olay bir anda dünyanın konuştuğu bir intikam hikayesi haline geldi.
 
"ÇOK SARHOŞTUM"
 
Kızın ihaneti viral olup binlerce kişi tarafından paylaşılınca, Mariano daha sonra kız arkadaşının olayı açıklamaya çalışırken attığı mesajların ekran görüntüsünü de paylaştı. Mariano'nun kız arkadaşı ise fotoğraf Twitter'da paylaşılana kadar yakalandığından habersizdi.
 
İhanetiyle dünya gündemine oturan genç kız mesajlarda şöyle yazdı: "Çok sarhoştum ve şişko da bana çok baskı yapıyordu. Bana bir sürü şey söyledi ve olaylar oraya nasıl geldi bilmiyorum..."

HABER ÖNERİLERİ

Türk profesör Gençay Kolombiya'da bir haftadır kayıp

O kadın Rus ajanı olduğunu kabul etti

Son dakika... Ölü sayısı 3'e çıktı! Ülkede...

ABD'den flaş Suudi Arabistan kararı!

Strazburg saldırganı ölü ele geçirildi

ŞOK! Canlı yayında cinsel organ muayenesi!

Fransa operasyonu başlattı! Dikkat çeken detay

İranlı komutan itiraf etti! En zayıf noktamız...

Afrin'de terör eylemi: 4 ölü

Rusya'dan flaş açıklama: Ukrayna saldıracak