Serdar Ortaç'ın o sözleri tepki çekti!

Serdar Ortaç 5 yıllık evliliğin ardından Ağustos 2019’da boşandığı Chloe Loughnan için yaptığı açıklamayla tepki topladı.

14.01.2020 Salı 11:03
Güncellenme: 14.01.2020 11:05
Popçu “Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Kontrat yaptık. Her ay güzel bir miktar ödüyorum. Bir yılda bitecek. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun” dedi.
 
Bu rakamın 1 milyon TL olduğu iddiasına yorum yapmadı. Serdar Ortaç’ın bu sözleri Instagram’da en çok olumsuz yorum alan haberler arasındaydı. Kadınlar, Ortaç’a özetle şöyle yazdı: “Eski eşinden hizmetli gibi bahsetmen hiç yakışmadı.”
 
'Para peşinde değil' 
 
İrlanda-Türkiye arasında mekik dokuyan Chloe Loughan ise Serdar Ortaç’ın açıklamasını ‘talihsizlik’ olarak yorumladı. “Üzüldüm. Hizmetlisi değil, karısıydım, can yoldaşıydım” dedi.
 
Eski çiftin ortak bir dostu ise şu yorumu yaptı: “Chloe asla para peşinde değildi. Verilen miktar, şimdiki nafakaları düşünürseniz küçük kalıyor. Chloe saygısından hep susmayı tercih ediyor. 6-7 aydır görüşmüyorlar. İki kez telefonda konuştular. Chloe eski eşinin sağlığını merak etti.”
 

HABER ÖNERİLERİ

Semt pazarında frikik vermemek için...

Paige Turley, elinde kırbaçla kucak dansı yaptı!

154 bin TL'lik ahlaksız teklif! Bir bir ifşa etti

Didem Soydan o mesajı ifşaladı!

Selen Görgüzel’den eşi Hamdi Alkan’a: İstersen beni dava edebilirsin!

Bebeklerinin ismi belli oldu

Pamela Anderson ile Jon Peters evlendi

Serdar Ortaç 1 milyon TL'lik kuralını bozdu

ABD'lilere Türk mutfağını tanıtan ünlü şef Orhan Yeğen vefat etti

Tanju Korel’in mirası bölündü! Bergüzar Korel'in kardeşi Zeynep Korel davayı kazandı