Sanayide mide bulandıran olay! 13 yaşındaki çırağını...

Antalya’da çalışan 13 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddia edilen 55 yaşındaki adam, durumu fark eden iş yeri sahibi ve diğer esnafın da yardımıyla yakalandı. Dükkan içine sokulup polis gelinceye kadar kaçmasına izin verilmeyen şüpheli olay yerine gelen polise teslim edildi. İş yerinden çıkartılması sırasında vatandaşların şüphelinin üzerine yürümesi üzerine polis araç kapılarını kapatıp çevre güvenliğini aldı.

06.08.2020 Perşembe 23:13
Güncellenme: 06.08.2020 23:15
İHA
Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi 675 sokakta sanayi içerisindeki bir dükkanda meydana geldi. İddiaya göre, sanayideki bir iş yerinde başka bir olaya bakmak için güvenlik kamerasını inceleyen iş yeri sahibi, dükkanın içerisinde E.K.’nin (55) 13 yaşındaki çırağı H.G.’yi taciz ettiğini gördü. Bu sırada dükkana gelen E.K.’yi sanayi esnafı yakalayarak dükkan içerisine soktu. Burada tutulan E.K., polise ihbar edildi. Olay yerine gelen ekipler, şahsı polis otosuna bindireceği sırada sanayi esnafının tepkisiyle karşılaştı. Esnaf şahsın üzerine yürüyünce polis taciz şüphelisini otosuna bindirip kapısını kapattı.
 
Çevre esnafından Ahmet Dağ, taciz iddialarına ilişkin, “Çocuklara taciz edilen birisi var deyince koşup geldik. Esnaf olarak müdahale ettik. Kamera kayıtları var. Çocuğu taciz ediyor. Uygun olmayan işler yapmış. Polisi aradım. Esnafın tepkisi oldu. Hepimizin çoluk çocuğu var. Bu tip insanlar yer yüzünde yaşadığı müddetçe, insanlara rahat yok" dedi. 
 
E.K., polis merkezine götürüldü.
 

HABER ÖNERİLERİ

İçişleri Bakanlığı'ndan otobüs yolculuğu genelgesi! Artık yasak...

Mahallede suçüstü yakalandı! Eşiyle arasını düzeltmek için...

'Eşim temizlik hastası' diyerek boşanma davası açtı! 'Silinmekten aşınıp eskidiler'

Fuhuş tuzağı! Gasp ettiler!

'Kendinden sosyal mesafeli köy'de sadece 5 kişi yaşıyor

Domuz avında akılalmaz olay! Çalılıkların arasında sesleri duyunca...

Le Mesurier'in evine kiracı bulunamıyor! O cümleyi duyunca vazgeçiyorlar

Meteoroloji'den çok sayıda il için kritik uyarı! Kuvvetli olacak

Ege'de şiddetli deprem meydana geldi

E-5'de feci kaza! Çok sayıda yaralı var