Nilüfer'den çok anlamlı hareket

Nilüfer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C.'nin (10) eğitim masraflarını üstlendi.

14.06.2018 Perşembe 13:13
Güncellenme: 14.06.2018 13:13
Kahramanmaraş Afşin’de şizofreni annesiyle yaşadığı için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C.'ye (10) Nilüfer yardım eli uzattı. Akşam Gazetesi'nin haberine göre; ünü sanatçının yıllar önce seslendirdiği 'Çok Uzaklarda’ şarkısını seslendiren Nur C.’nin performansından çok etkilenen Nilüfer, minik kızın eğitim masraflarını üstlendi.
 
Videoyu sayfasında yayımlayan Nilüfer, şu sözlere yer verdi:
"Tatlı Hurşide'nin babasıyla konuştum. Baba şu anda köyde, çocuklar Kahramanmaraş’ta kurumda, anne hastanede. Baba çocuklar için benden bisiklet istedi. Çok tokgözlüler. Gözyaşları içinde söyledi bu isteğini. Bu sabah kurumu aradım ve Hurşide’yle konuştum. Çok akıllı bir kız."
 
OKUMAYI ÇOK SEVİYOR!
 
Yazısında Hurşide'nin okulu ve şarkıyı söylemeyi çok sevdiğini aktaran Nilüfer, "Hurşide, 4 kardeşi için oyuncak ve kendisi için de bazı şeyler istediğini anlattı. Ben de 'eğitimin bundan sonra bende' dedim. Baba Bekir Bey köylerine davet etti beni. Hurşide iyi, kardeşleriyle aynı odadalar. 'Kardeşim Ayşenur'a burada iyi bakılıyor' dedi" ifadelerini kullandı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Kendisine ayrılan adada tek başına, çırılçıplak...

Acun yayınladı! Beyaz'la Hadise...

Kim Kardashian: Makyajımı silmeden uyuyorum

Gülben Ergen, vücudunun sınırlarını zorladı

Fatih Ürek'ten Özge Ulusoy'u utandıran sözler

Kocası ile kardeşi arasında geçenleri anlattı stüdyo dondu!

Ona soğuk işlemiyor! Kışın ortasında...

Şeyma Subaşı'nın Türkiye'ye gelir gelmez ilk işi oraya gitmek oldu

"Bu yağlar sayesinde para kazanıyorum"

Çağla Şıkel yeni yıla Emre Altuğ ile birlikte girecek