Nilüfer'den çok anlamlı hareket

Nilüfer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C.'nin (10) eğitim masraflarını üstlendi.

14.06.2018 Perşembe 13:13
Güncellenme: 14.06.2018 13:13
Kahramanmaraş Afşin’de şizofreni annesiyle yaşadığı için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C.'ye (10) Nilüfer yardım eli uzattı. Akşam Gazetesi'nin haberine göre; ünü sanatçının yıllar önce seslendirdiği 'Çok Uzaklarda’ şarkısını seslendiren Nur C.’nin performansından çok etkilenen Nilüfer, minik kızın eğitim masraflarını üstlendi.
 
Videoyu sayfasında yayımlayan Nilüfer, şu sözlere yer verdi:
"Tatlı Hurşide'nin babasıyla konuştum. Baba şu anda köyde, çocuklar Kahramanmaraş’ta kurumda, anne hastanede. Baba çocuklar için benden bisiklet istedi. Çok tokgözlüler. Gözyaşları içinde söyledi bu isteğini. Bu sabah kurumu aradım ve Hurşide’yle konuştum. Çok akıllı bir kız."
 
OKUMAYI ÇOK SEVİYOR!
 
Yazısında Hurşide'nin okulu ve şarkıyı söylemeyi çok sevdiğini aktaran Nilüfer, "Hurşide, 4 kardeşi için oyuncak ve kendisi için de bazı şeyler istediğini anlattı. Ben de 'eğitimin bundan sonra bende' dedim. Baba Bekir Bey köylerine davet etti beni. Hurşide iyi, kardeşleriyle aynı odadalar. 'Kardeşim Ayşenur'a burada iyi bakılıyor' dedi" ifadelerini kullandı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Ashley Graham'dan yürek hoplatan pozlar

"Lütfen yaptığım aptallığı gençliğime bağışlayın... Gaflete düştüm"

Kylie Jenner'dan flaş karar!

"Her evlilikte problemler olur"

Ecem Karaağaç'a cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen kişi konuştu!

Emilia Clarke'tan hayranlarını şoke eden itiraf!

Beren Saat'in yeni dizisindeki partneri ortaya çıktı

İlhan Şeşen'in evine giren hırsızlar yakalandı

Victoria Clay'in dekoltesi olay oldu

Bülent Ersoy'un 'Ümit Hırsızı' klibi yayında