Medcezir fırtınası yıllar sonra da devam ediyor

Medcezir dizisinin resmi Youtube kanalı, büyük bir başarıya imza attı.

28.07.2017 Cuma 15:03
Güncellenme: 28.07.2017 15:04
Ay Yapım imzalı, kısa sürede fenomen olan dizi ‘Medcezir’, ekranlara veda etmesinden iki yıl sonra bile konuşulmaya devam ediyor. Dizinin resmi Youtube kanalı 1 milyon takipçiyi geçerek büyük bir başarıya imza attı.
 
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Murat Aygen, Defne Kayalar ve Meriç Aral gibi güçlü isimlerin rol aldığı ‘Medcezir’ fırtınası, ekranlara veda etmesinden iki yıl sonra bile hız kesmiyor.
 
 
Resmi Youtube hesabı 1 milyon takipçiyi geçen fenomen dizi, bu başarısıyla ölümsüzlüğünü bir kez daha kanıtlamış oldu. İki sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen, finalin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen devamının çekilmesi için dünya çapında takipçilerinin imza kampanyaları düzenlediği ‘Medcezir’, ‘Kara Sevda’nın ardından Türkiye’de Youtube hesabı 1 milyon aboneyi geçen ikinci dizi olma unvanını elde etti.
 
Dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan, senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in yaptığı ‘Medcezir’, Şili’de 2017 yılının ilk üç ayı içinde ülkenin en çok izlenen beşinci dizisi olarak yurt dışında da önemli bir başarı yakaladı. (Medyatava)

HABER ÖNERİLERİ

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm Fragmanı - 2

Mesut'un hayatı tehlikede!

Zümrüdü Kanka çok güldürecek!

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu..

İşte Arka Sokaklar'da 15 yılın sırrı! Başrol oyuncuları anlattı

Gelinim Mutfakta 536. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat’ta Müslüm Gürses sürprizi...

Zahide Yetiş'le Gelin Görün fragmanı!

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür'den ayrıldı!

Şalvarlı teyze Twitter'ı yıktı!