Mahkeme affetmedi! Arto, Çağla Şıkel'e 10 bin TL ödeyecek...

Çağla Şıkel, kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Arto’dan şikayetçi olmuş, 1 milyon liralık manevi tazminat davası açmış ve 3 ay mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Mahkeme kararını verdi.

27.01.2021 Çarşamba 09:53
Güncellenme: 27.01.2021 09:56
Tazminat davasının duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü. Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Davayı karara bağlayan mahkeme, davayı kısmen kabul ederek 10 bin lira manevi tazminatın davalı Arto’dan alınarak Çağla Şıkel’e ödenmesine karar verdi. 
 
 
Test yaptırdım sonucum negatif
 
Aralık ayında faz 3 gönüllüsü olarak COVID-19 aşısı olan Çağla Şıkel’in koronavirüse yakalandığı iddia edildi. “Çağla ile Yeni Bir Gün”ün sunuculuğunu üstlenen Şıkel’in programının bant yayınlarının ekrana gelmesi bu iddiaları güçlendirdi. Virüsü oğlu Uzay’dan kaptığı konuşulan 42 yaşındaki sunucu, yaptırdığı koronavirüs testini sosyal medya hesabından paylaştı ve “Temaslı geçmişim olması ihtimaliyle test yaptırdık, sonucum negatif. Ben iyiyim, Uzay da çok iyi. Kısa bir süre sonra yayındayız” notunu düştü. Şıkel’in tedbir amaçlı dinleneceği, kısa süre sonra canlı yayına devam edeceği belirtildi.

HABER ÖNERİLERİ

Ünlü oyuncu Sadakatsiz dizisine veda ediyor!

Pınar Deniz'den 'Kırmızı Oda' itirafı!

Müge Boz'dan flaş hamilelik açıklaması!

Ezgi Mola'nın platonik aşkı! Ulaşamayınca bakın ne yaptı!

Nisa Bölükbaşı tasarladığı kostümü giydi!

Burcu Esmersoy 21 yıldır ekmek yemiyordu! Son ekmeği...

Koronavirüs tedavisi gören Selin Yeninci'den endişendiren haber!

Naz Elmas'ın sütyensiz hali olay yarattı!

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar ve eşi güldürdü!

Murat Yıldırım isyan etti! 'O hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti'