Okulda rezalet! 3 öğrenci tecavüz ettikleri kızı kameraya almış!

Rize'de 14 yaşındaki 3 erkek öğrenci, aynı sınıftaki bir kız öğrenciyi tecavüz ettikleri, bu anları da kameraya kaydettikleri ve tehdit ettikleri iddiasıyla tutuklandı.

18.05.2016 Çarşamba 08:59
Güncellenme: 18.05.2016 09:28

Savcılığın soruşturma dosyasında yer alan iddialara göre, Rize'de tehdit ve şantajlardan bunalan ortaokul 8'inci sınıfta okuyan bir kız öğrencinin rehber öğretmenine anlatmasıyla cinsel istismar olayı ortaya çıktı. Rehber öğretmenin durumu polise bildirmesinin ardından başlatılan soruşturmada, 8'inci sınıfta okuyan 3 erkek öğrencinin kız öğrencinin önce uygunsuz fotoğraflarını çektikleri, bu fotoğrafları ailesine gönderecekleri tehdidiyle kızı eve götürdükleri belirtildi.

GÖRÜNTÜLER TELEFONDA

Evde 3 erkek öğrencinin, kız öğrenciye tecavüz ettiği, bu anları da kameraya kaydettikleri ortaya çıktı.

Erkek öğrencilerin, çektikleri görüntülerle kız öğrenciye şantaj da yaptıkları, 300 lira getirmemesi durumunda ailesine gönderecekleri tehdidinde bulundukları belirlendi.

Polisin yaptığı soruşturmada erkek öğrencilerin telefonunda kız öğrenciye ait uygunsuz fotoğraf ve görüntüler bulundu. Yapılan incelemelerin ardından 11 Mayıs'ta 3 ortaokul öğrencisi tutuklandı. Kız çocuğu koruma altına alındı.

HABER ÖNERİLERİ

Karısını sevgilisiyle bastı!

Yurdun 11. katından düşen öğrenci hayatını kaybetti

Genç aşıkların tekme-tokat kavgası

Isparta'da aparta fuhuş baskını!

Astsubay kazada hayatını kaybetti

Trans bireylerin bıçaklı kavgası

Balıkesir'de eş değiştirme skandalı

Balık avlarken kaybolan 3 arkadaşın cesedi bulundu

Uzaklaştırma kararı bulunan eşi tarafından öldürüldü

5. kattan düşen kişi olay yerinde hayatını kaybetti