Koç Holding: İndirimlerle destekliyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından bugün açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ile ilgili Koç Holding’den açıklama geldi.

09.10.2018 Salı 19:17
Güncellenme: 09.10.2018 19:31
Koç Holding yaptığı açıklamada, Bakan Albayrak tarafından açıklanan mücadele programını uygun sektörde ve belirli ürünlerde yapacakları indirimlerle desteklediklerini duyurdu. Son 5 yılda yaptıkları yatı-rımdan örnek veren Koç Holding, Koç Topluluğu olarak 90 yılı aşkın süredir Ülkemizin ekonomik ve top-lumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yapmış oldu-ğumuz 35 Milyar TL’lik yatırım da bunun somut bir göstergesidir” ifadelerini kullandı.
 
Ayrıca Koç Holding yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  Son dönemde memleketimizin karşı karşı-ya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz. Hiç şüphesiz uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli unsur ekonomide güven ortamının oluşmasıdır. Doğru politikalarla sanayimizi güçlendiren, Ar-Ge, üretim, istihdam ve ihracat kabiliyetlerimizi artıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşım ülkemizin sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacaktır.

HABER ÖNERİLERİ

Doğal gazla ilgili önemli değişiklik

Muhtarın girişimi köylüye gelir kaynağı oldu

Emekliye çifte zam!

Balıkçılar tonlarca hamsiyle döndüler

7 yıl önce üretimi duran kuşburnu fabrikası yeniden üretime geçti.

Elektrikle daha ucuza ısının! İşte püf noktaları...

Büyüme rakamları yarın açıklanacak

Gazipaşa'dan avokado ihracatı başladı

Petrol arama ruhsat izni Resmi Gazete'de yayınlandı!

TOKİ'den yılın son fırsatı: 167 lira taksit