Koç Holding: İndirimlerle destekliyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından bugün açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ile ilgili Koç Holding’den açıklama geldi.

09.10.2018 Salı 19:17
Güncellenme: 09.10.2018 19:31
Koç Holding yaptığı açıklamada, Bakan Albayrak tarafından açıklanan mücadele programını uygun sektörde ve belirli ürünlerde yapacakları indirimlerle desteklediklerini duyurdu. Son 5 yılda yaptıkları yatı-rımdan örnek veren Koç Holding, Koç Topluluğu olarak 90 yılı aşkın süredir Ülkemizin ekonomik ve top-lumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda yapmış oldu-ğumuz 35 Milyar TL’lik yatırım da bunun somut bir göstergesidir” ifadelerini kullandı.
 
Ayrıca Koç Holding yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  Son dönemde memleketimizin karşı karşı-ya olduğu sıkıntılı günlerin üstesinden hep birlikte gelebileceğimize inanıyoruz. Hiç şüphesiz uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi sağlama yolunda en öncelikli unsur ekonomide güven ortamının oluşmasıdır. Doğru politikalarla sanayimizi güçlendiren, Ar-Ge, üretim, istihdam ve ihracat kabiliyetlerimizi artıran ve yatırımları teşvik eden bir yaklaşım ülkemizin sahip olduğu potansiyeli daha da ileri taşıyacaktır.

HABER ÖNERİLERİ

Türkiye için güzel haber! 20 milyar dolara çıkacak

34 bin başvuru gelince bakan uyardı: Gerekeni yaparız

Kurtuluş savaşında bu yükü bindirmeyiz

Türkiye'nin gurur günü! Tek kalemdeki en büyük ihracat

Milyonlarca araç sahibi dikkat! İndirim yüzde 40'ı buldu

Son dakika: Müjde hayata geçti her ay 650 lira maaş

Ölüm aylığında yeni düzenleme

Son dakika: Milyonlarca emeklinin gözü Meclis'te! İntibak zammı...

Yabancı diziye % 30 iade

Türkiye’de fındık fiyatı artmazsa Brüksel’e yürürüz