Kit Harington’dan ‘ateş’li evlilik teklifi: Yangın çıktı!

Game of Thrones’un ‘Jon Snow’u Kit Harington, nişanlısı Rose Leslie’ye evlilik teklif ederken başından geçenleri anlattı: “Ağaçları ışıklarla süslemiştim. Aniden şiddetli bir yağmur yağdı ve alevler etrafa saçılmaya başladı”

07.10.2017 Cumartesi 02:30
Güncellenme: 07.10.2017 00:11

‘Game of Thrones’ dizisinin setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Kit Harington (30) ile Rose Leslie (30) evlilik kararı aldıklarını duyurmuştu. Önceki gün bir televizyon programına konuk olan Harington, sevgilisine evlilik teklif ederken çok ilginç şeyler yaşadığını söyledi. Oyuncu, o anları şöyle anlattı: “Evlilik teklifi için çok özel planlarım vardı. Ağaçları ışıklarla süslemiştim. Gökyüzünün altında özel bir gün olsun istedim. Aniden şiddetli bir yağmur yağdı ve alevler etrafa saçılmaya başladı. Olanlar karşısında şok geçirdim. Bunu her hatırladığımızda Rose ile gülme krizine giriyoruz.” Kit Harington, yaşadıklarını anlatırken izleyenleri kahkalara boğdu.

2012’de aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz günlerde nişanlanan çift, İngiltere’nin doğusunda 15. yüzyıldan kalma 1,75 milyon sterlin (7 milyon 800 bin lira) değerinde bir malikane satın almıştı.

HABER ÖNERİLERİ

Catherine Zeta Jones'un son hali şaşırttı!

Son dakika... Ankaralı Turgut'tan kötü haber! Durumu kritik

Loto zengini kendini baştan yarattı!

Ünlülerin tuhaf alışkanlıkları!

Hollywood Iraklı güzel Vivian Nouri'yi konuşuyor!

Jennifer Lopez sahnede poposunu gösterince...

Bella Hadid'den iç çamaşırlı dans şov!

Genç şarkıcı sokak ortasında öldürüldü!

'Cersei'den bomba itiraf: Asonsöre bindik ve birden...

Serdar Ortaç, Chloe'yi sildi; ancak...