Kimse Bilmez 4. bölüm önizleme

ATV ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez, dördüncü bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

26.06.2019 Çarşamba 16:34
Güncellenme: 26.06.2019 16:36
Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kimse Bilmez bu hafta yayınlanacak mı?
 
ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümü 2 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 itibariyle izleyenlerle buluşacak.
 
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ali, Sevda'nın evinden ayrılırken Köksal'la ilgili kafası karışmıştır. Köksal, Ali'yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılır ve sırrının öğrenildiği zannıyla derin bir korkuya kapılır. Sevda, Ali'yle birlikte zaman geçirmek için bahaneler üretirken yaklaşan tehlikeden habersizdir.
 
Uygar ve Amca korkunç bir plan hazırlamaktadır. Bu plan hem Ali'nin ölmesini sağlayacak, hem de Sevda'yı Ali'den nefret ettirecektir. Olan bitenin tam olarak farkında olmasa da Pilot da bu planın parçasıdır. Ali ise başına geleceklerden habersiz Sevda'nın borcunu ödeyerek onu Uygar'dan tamamen kurtarma uğraşındadır.
 
Sinan'ın Ali'nin mahallesinde uyuşturucu satması, planın fitilini ateşler. Ali, Uygar'ın planına engel olabilecek mi? Pilot, abisini ölüme sürükleyecek mi? Sevda, ailesiyle sınandığı bu plan karşısında ne yapacak?

HABER ÖNERİLERİ

Çatı Katı Aşk 5. bölüm fragmanı

Ayşen'e görücü geleceğini öğrenen Ateş büyük şaşkınlık yaşıyor

TRT ortak yapımı film Venedik’te

Süper Magazin 26. bölüm fragmanı yayınlandı!

Zirvenin sahibi: Çatı Katı Aşk

Şalvarlı teyze Twitter'ı yıktı!

Hasan Can Kaya'ye büyük ilgi!

Müjdeyi Müge Anlı verdi

'Barbaros' için sıkı çalışıyor!

Medcezir fırtınası yıllar sonra da devam ediyor