Keyifli Sahne Green Park Bostancı’da fasıl, sanat ve lezzet bir arada!

Bostancı Green Park Keyifli Sahne tiyatroseverlere sıra dışı bir oyun sergiliyor. “Meyhane” oyunu 19. Yüzyılın sonunda Ermeni meyhanesinde geçen olayları anlatıyor. Size ise sanki o meyhanedeymişsiniz gibi keyifli zamanlar yaşayacağınız bir gün kalıyor.

17.12.2019 Salı 11:54
Güncellenme: 17.12.2019 12:02

Anadolu yakası Bağdat Caddesi’nde yer alan The Green Park Hotel Bostancı Keyifli Sahne’de eşsiz manzarada fasıllı, oyunlu bir gün sizi bekliyor. Linki tıklayın bu özel anları yaşamanın zevkine varın. 

Renkli gece hayatıyla dikkat çeken Keyifli Sahne size şehrin yorgunluğunu unutturacak muhteşem bir gece sunuyor. Enfes lezzetler eşliğinde, masalar şölene dönüşüyor. Tiyatro oyuncuları size bir Ermeni meyhanesinde bulunan kişilerin yaşantısını anlatırken bir taraftan da size meze getirecek, masada sizinle birlikte güzel anlara kadeh kaldıracak… Bu oyun bir zamanlar kimsenin hor görmediği, herkesin bir arada olduğu, dönemlere ışık tutuyor. O dönemlere seyirci kalamıyorsunuz. Siz de oyuna dahil oluyor, oradaki bir karakter oluveriyorsunuz.
Üç farklı dinden üç farklı ırktan olan insanların aynı mahallede yaşadığı o özlenen güzel anların anlatıldığı bu gecede sizde yer almak istiyorsanız bu linki tıklayın. 

Bostancı Green Park Keyifli Sahne’de her perşembe sazlı sözlü, şarkılı ve oyunlu bir gün yaşanıyor. “Meyhane”de olmanın zevkini tadacağınız bambaşka bir gün geçireceksiniz. Oyun karakterleriyle bütünleşecek, fasıllı müzik eşliğinde coşacak, kendinizi geçmişten bir günde zaman yolculuğu yapmış gibi hissedeceksiniz. Gecenin sonunda “hiç böyle bir gece yaşamadım.” diyeceksiniz.Bu heyecan dolu, eğlenceli ve sanatsal gecede olmak için bu linki tıklayın. 

 

HABER ÖNERİLERİ

Kötü adam 'Abdo Bey' filmi geliyor...

King Arthur çok fena çakıldı! 43 milyon dolar...

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' geliyor

Ali Poyrazoğlu’ndan yepyeni bir komedi oyunu: “Hayatım Roman” sahnede!

Gülden Karaböcek ile 80'lere yolculuk

İclal Aydın çalışma odasını kitapseverlere açtı!

En-El Hak'ı alan ortaya çıktı

Melis Kaya: "Babamı kaybettiğim gün..."

Filme romantik afiş!

Kıvanç Tatlıtuğ ile 10 yıl sonra aynı sette!