Kerem Bürsin'e tepki yağmıştı! Özür diledi...

'Sen Çal Kapımı' isimli dizide Hande Erçel ile başrolü paylaşan Kerem Bürsin, yaptığı açıklama ile tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları #haddinibilkerembürsin diyerek, Bürsin'in yaptığı skandal açıklamayla ilgili tepkilerini gösterdi.

07.04.2021 Çarşamba 12:35
Güncellenme: 07.04.2021 16:43
Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından rol arkadaşı Hande Erçel ile canlı yayın açtı. Corona virüs tedbirleri kapsamında, uyulması gereken kuralların da göz önünde bulundurularak açılan kafe ve restoranlara giden kişilere, "Salak" dedi.
 
HANDE ERÇEL'İN SURATI DÜŞTÜ
 
Bürsin'in "Salak" demesinin ardından yanında bulunan Erçel'in bir anda suratının düşmesi dikkatlerden kaçmadı. Erçel'in uyarısı sonrası Kerem'in de "Pardon!" demesi dikkat çekti.
 
SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI
 
Kerem'in bu açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. İşte Kerem Bürsin'e gelen yorumlardan bazıları:
 
Sen dizide müstehcen sahneler çekeceksin, yaz tatili olduğunda tatile gideceksin, covid-19 kurallarına uymayacaksın, maskesiz şekilde maske takın diye uyarıp, hakaret edeceksin.. Ederinden fazla değer soyatarıyı yine kral etti maalesef...
 
Türkiye'de toplum tarafından böyle kişilerin popülist yaklaşımlarla şişirilmesi ile ünlenmesi ve bu kişilerin insanlara bakış açısını yansıtan bir görüntü belli aralıklarda böyle açık vermeleri güzel!!!!
 
Ne demiş adam cafeye gidip ailenizi düşünmüyorsunuz maskenizi çıkarıyorsunuz salaksınız demiş. Eee adam haklı doğru söylediği için linçleniyor.
 
Yıkın tüm suçu esnafın üzerine; zengin, turist olan gitsin otellerde restoranlarda yesin içsin, gariban esnaf da siftah yapmak için her gün dua etsin. 
 
Kerem aslında haklı ama kendini nasıl ifade ettiği problem orda. Biraz dikkat etmesi lazım. 
 
Kerem Bürsin'in rol arkadaşı Hande Erçel ile yaptığı canlı yayında söylediği sözler sosyal medyayı ikiye böldü. Gelen tepkiler üzerine Kerem Bürsin özür diledi.
 
KEREM BÜRSİN ÖZÜR DİLEDİ
 
Kerem Bürsin'in 'salaksınız' sözleri büyük tepki çekti. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yapıp özür diledi.
 
"Dün canlı yayında kullandığım bir kelime, başka bir şey oldu… Bu yüzden kabul ediyorum ‘salak’ kelimesini kullanmak doğru ve hoş bir tercih değildi. Hatta yanlıştı. Bu yanlışım için özür dilerim."
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı! 'Çığlıklarım...'

Sadakatsiz bu hafta yayınlanacak mı? Açıklama geldi, dengeler değişti, Asya, Derin, Volkan...

Serenay Sarıkaya süper minisi ve çizmesiyle poz verdi!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Maldivler'e gitti! İlk fotoğraf geldi...

Burak Sergen yoğun bakımda! Oğlundan da kötü haber geldi

Çocuklar Duymasın'ın Teo'sundan güzel haber!

Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'na gönderme!

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh'tan kötü haber!

Meral Kaplan'a kötü haber! Gözyaşlarına boğuldu

Survivor 2021'de İsmail Balaban şoku! Acun Ilıcalı açıkladı, diskalifiye...