Kadınlar en çok o saatte seks istiyor

Yapılan araştırmada kadınlar ve erkeklerin en çok seks yapmak istedikleri zaman açıklandı. İki cinsiyetin tercihleri arasında büyük bir zaman farkı var.

30.04.2015 Perşembe 11:05
Güncellenme: 30.04.2015 11:06
GAZETEVATAN.COM

İngiltere'de bir seks oyuncağı üreticisinin yaptığı araştırmada, kadın ve erkeklerin en çok hangi saatlerde seks yapmak istedikleri sorusuna cevap arandı. 2 bin 300 kişi üzerinde gerçekleştirilen araştırmada, şaşırtıcı sonuçlara ulaşıldı.

Araştırmaya katılan her 4 kadından biri gece 11 ile 2 saatleri arasında seks yapma arzularının en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti. Bu 3 saatlik pencerede, 23:21 saati kadınların en çok seks yapmak istedikleri vakit olarak ortaya çıktı.

Erkeklerde ise yüzde 28 oranında en çok seks yapmak istenilen saat dilimi sabah 6 ile 9 arasında olarak açıklandı. Erkeklerin cinsel arzularının en üst noktaya çıktığı sabah saat 7:54'te kadınların sadece yüzde 11'inin bu saatte kendini tutkulu hissettiği belirtildi.

Araştırmanın sonucunda erkeklerin kahvaltıdan bile önce ilk yapmak istedikleri aktivitenin seks olduğu, kadınların ise gece her şey bittikten sonra seks yapmayı tercih ettikleri açığa çıktı.

HABER ÖNERİLERİ

İşte kadınların en çok seks istediği yaş

Kadınların en çok sevdiği pozisyonlar!

Bilim insanları açıkladı! Alzheimer'ın en büyük düşmanı...

Yatakta uçuracak tüyolar

Uyuma zorluğu çekenlere 60 saniyede uyuma rehberi

O ilaçlar artık reçetesiz alınmayacak!

Geniş kalçalı kadınlar daha çok ilişkiye giriyor!

Kanser aşısının ilk denemesi o kanseri yok etti

Aşılar sadece bireyleri değil, toplumu da koruyor

Adet geciktirici ilaç kullanırken bunlara dikkat