İstanbul'da kaza! Tramvay seferleri durdu

İstanbul Karaköy’de kontrolden çıkan bir otomobil tramvay yoluna girdi. Aracın askıda kaldığı kazada her iki yönde seferlerde bir süre aksama yaşandı.

10.11.2017 Cuma 22:09
Güncellenme: 10.11.2017 23:35
İHA
Kaza, Karaköy tramvay durağında saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 NZR 93 plakalı aracın sürücüsü seyir halindeyken normal yol yerine tramvay yolundan gitmek istedi. Durağın içinde devam eden tadilat çalışmalarının farkında olmayan sürücü durağın beton zeminin bittiği noktada raylar üzerinde asılı kaldı. Askıda kalan otomobili görenler durumu tramvay ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri tramvay seferleriyle ilgili önlem alırken, askıda kalan araç ise çekici yardımıyla kaldırıldı. Kaza sebebiyle her iki yönde de tramvay seferlerinde aksama meydana geldi. Uzun uğraşlar sonucu araç raylardan çıkarılırken, olayda ölen ya da yaralanan olmad
 
Öte yandan, tramvay durağı içerisinde “Araç ile tramvay durağına girmek tehlikeli ve yasaktır” yazılı levhanın olması da dikkat çekti. Aracın raylar üzerinden kaldırılması ardından tramvay seferleri normale döndü.

HABER ÖNERİLERİ

Köpeğe tecavüz etmekle suçlanıyordu! Gerçek şoke etti

Denizli'de şok! Ameliyathanede 7 kız öğrenciyi...

Polis, aracın içinde ilişkiye girerken yakaladığı kadına tecavüz etti

Giresun'da köy muhtarı öldürüldü

13 yaşındaki kızın yarı çıplak fotoğraflarını çekmiş

Kan donduran olay! Önce doğurdu sonra...

Basıldılar! 25 kadın bir anda...

Cinsel istismara uğrayan kızdan kan donduran ifadeler!

Öz kız kardeşini istismar etti

Öz kızına cinsel ismardan hakim karşısında