İğrenç detaylar ortaya çıktı! Yaşı küçük kızları geceliği...

Adana'da fuhuş şebekesine yönelik operasyonda, maddi durumu iyi olmayan üniversite öğrencilerine ve yaşı küçük kızlara fuhuş yaptırdığı öne sürülen 20'si kadın 33 kişi gözaltına alındı. Zanlıların üniversite öğrencilerini ve küçük kızları geceliği en az 500 liraya il il fuhuş amaçlı götürdükleri belirlendi

02.07.2020 Perşembe 10:06
Güncellenme: 02.07.2020 10:19
İHA
Adana'da fuhuş şebekesine yönelik operasyonda, maddi durumu iyi olmayan üniversite öğrencilerine ve yaşı küçük kızlara fuhuş yaptırdığı öne sürülen 20'si kadın 33 kişi gözaltına alındı.  
 
  Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kentte yaşı küçük çocukların fuhşa zorlandığı bilgisine ulaşması üzerine harekete geçti. 3 ay boyunca teknik ve fiziki takip sonucu şebeke üyelerinin adreslerini belirleyen ekipler, savcılığın yakalama çıkartmasının ardından 30 Haziran’da şafak vakti operasyon düzenledi. Şüphelilerin adreslerine yapılan baskınlarda, 20’si kadın 33 şüpheli gözaltına alındı. 
 
 
  Şebekenin özellikle ağına maddi durumu iyi olmayan üniversite öğrencilerini ve küçük yaştaki kız çocuklarını düşürdüğü belirlendi. Üniversite öğrencilerinin önemli bölümlerde okuduğu öğrenilirken, şebekenin üniversite öğrencilerini ve küçük yaştaki kızları geceliği en az 500 liraya il il fuhuş yaptırmak için götürdüğü öğrenildi.  
 
 
  Şebekenin kadınları herkese değil, özel müşterilere götürdüğü belirlendi. Bu amaçla kadınları Adana, Ankara ve diğer illerdeki ev ve otellere taşımacılık yöntemiyle götürdükleri, 4 mağdurun yaşının küçük olduğu ve 8’inin üniversite öğrencisi olduğu öğrenildi.  
 
 
  Öte yandan, yaşları 15 ila 17 arasında değişen mağdurlarla ilişkiye girdiği belirlenen 8 kişiye de işlem yapıldı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor. 
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Kilis’te taziyeler yasaklandı

Sokak ortasında kadına tecavüz girişiminde bulunan zanlı tutuklandı

Türkiye resti çekti! Yunanistan’a Barbaros yanıtı

Bakan Koca, 4 ilin valisi ile görüştü

Bilim Kurulu Üyesi 'Çok olumsuz' dedi ve ekledi: Bu fotoğraf kalbimizi kırdı!

Yerli otomobile işbirliği teklifi yağıyor!

İçişleri Bakanlığı'ndan nişan ve düğünlerle ilgili flaş genelge!

Eski rektöre hayali ameliyat soruşturması

Kambiyo işlemlerinde vergi düzenlemesi

Türkiye harekete geçti! Savaş gemileri Doğu Akdeniz'e iniyor