Hürrem Sultan mı, Kösem Sultan mı?

Bahar Gelir, “Padişah” şarkısında sultan oldu, büyük aşk duyduğu padişahına seslendi. Sanatçının DMC şirketinden çıkardığı şarkısında hangi sultana hayat verdiği ise merak konusu: Hürrem Sultan mı, Kösem Sultan mı yoksa Gülbahar Sultan mı?

07.05.2019 Salı 11:40
Güncellenme: 07.05.2019 11:42
Ünlü sanatçı Bahar Gelir, müzik direktörlüğünü Selami Şahin’in yaptığı “İlla da” albümünün üçüncü video klibini “Padişah” şarkısına çekti. Söz ve müziği şarkıcı Doğuş’a ait eserin klibi, Kilyos’ta 30 kişilik bir ekiple çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda ise Tamer Aydoğdu oturdu. 
 
TARİHE İZ BIRAKMIŞ BİR SULTAN
 
 “Padişah” şarkısı, tarihte iz bırakmış bir sultanın padişahına serzenişini anlatıyor. Büyük aşk duyduğu padişaha “Sana ben ne yaptım da sen kıymet bilmedin” diye seslenen sultanın kimliği ise merak konusu. 
 
HAYRANLARI MERAK İÇİNDE
 
Şimdi Bahar Gelir hayranlarının gündeminde şu soru var: “Ünlü sanatçı bu şarkıyı Hürrem Sultan olarak Kanuni Sultan Süleyman’a mı okudu, Kösem Sultan olarak I. Ahmet’e mi okudu, yoksa Gülbahar Sultan olarak Fatih Sultan Mehmet’e mi okudu?” Bahar Gelir şarkıda hangi sultana hayat verdiğini çok yakında sevenleriyle paylaşacak.
 

HABER ÖNERİLERİ

Ünlü Aktör Aamir Khan Niğde’de film çekecek

2016 Erhan Öz Edebiyat Ödülü sahibini buldu

Fuat Güner'in konuğu Mark Eliyahu

'Öteki Taraf'ta romantik anlar! Özcan Deniz ve Aslı Enver...

'Yanlış Anlama' gün sayıyor!

Ümit Kantarcılar'dan eski dostuna destek!

Yönetmen Sunar Kural Aytuna yaşamını yitirdi

Dünyanın en büyük yayınevleri!

Anadolu’nun Dünya’ya ilham veren renkleri: Kök boya

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' geliyor