Haluk Levent'e sürpriz 'Orta Doğu' daveti

Şarkıcı Haluk Levent, Ortadoğu çocukları ile ilgili büyük bir konser projesinde bulunması için ünlü şarkıcılarla çalışan Nicky Brown tarafından Londra'ya davet edildi

08.11.2018 Perşembe 20:28
Güncellenme: 08.11.2018 20:32
Kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) ile yardım faaliyetleri yapan şarkıcı Haluk Levent, bu sefer de Orta Doğu çocukları için bir davet aldı.
 
Haluk Levent, Orta Doğu çocukları için organize edilen dünya çapındaki bir konser projesi için davet aldı. İngiltere'de Madonna, Tom Jones, Emeli Sande, Take That grubu ve daha bir çok müzisyenlerle çalışan prodüktörlük yapan Nikcy Brown, şarkıcı Levent'i konsere gönderdiği bir video ile davet etti.
 
Haluk Levent, sosyal medya hesabından Brown'un gönderdiği videoyu paylaşarak "Madonna, Tom Jones, Emeli Sande, Take That grubu ve daha bir cok muzisyenle calisan, Londra’da prodüktörlük yapan Nicky Brown beni Londra’ya davet etti.
 
Orta Doğu çocukları ile ilgili büyük bir konser projesi var. Dünyaya açılıyorum. Lütfen benimle muhatap olmayın" ifadeleriyle takipçilerine duyurdu. Levent'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

HABER ÖNERİLERİ

Hatice ve Selin Ciğerci arasında gerilim

Survivor Sabriye ve Ria'dan plaj pozu!

Sevda Demirel'den Hande Ataizi'ne olay teklif!

Bifouma sabaha kadar eğlendi

Özlem Yıldız hakkında flaş iddia

Çıplaklık isyanı!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı bayram sonrası boşanıyor!

Gülşen 'tanımam' deyince...

Demet Akalın tek tek sildi!

İş aşka dönüştü