Hakan Yılmaz'a darp davasında flaş ifade!

İstanbul 50. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Mahsar Algül ile sanık avukatları katıldı.

12.07.2018 Perşembe 14:51
Güncellenme: 12.07.2018 15:09
DHA
Şikayetçi Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz duruşma salonuna gelmedi, avukatları tarafından temsil edildi. Duruşmada savunması alınan sanık Mahsar Algül, emekli emniyet mensubu olduğunu söyleyerek, şikayetçi Yılmaz ailesini önceden tanımadığını kaydetti. Olay günü resepsiyonda, otel işlemleriyle uğraştığını ve sanıklardan Deniz Vural'ın aile dostu olduğunu belirten Algül, "Kamera görüntülerinden, benim bir şey yapmadığım görülecektir.  Deniz Bey ile Hakan Bey konuşuyorlardı. Sesler yükseldi. İkisinin arasına girdim. Birbirlerine temas etmemesi için çok uğraştım. Hakan Bey, 'Sen kim oluyorsun, dağdan mı geldin?' diye bağırdı. Hakaret ediyordu. Ben sadece ikisini de tutmaya çalıştım. Suçlamaları kabul etmiyorum" dedi.
 
Mahkeme, sanık Erdal Gökçe'nin savunmasının alınması için Ankara'ya yazılan talimat evrakının dönüşünün beklenmesine karar verdi. Başka suçtan cezaevinde tutuklu sanık Deniz Vural'ın SEGBİS yöntemiyle savunmasının alınması için cezaevine yazı yazılmasına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi. 
 
İDDİANAME
 
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın Beşiktaş'ta bir otelin lobisinde darp edilmesine ilişkin sanıklar Deniz Vural, Mahsar Algül ve Erdal Gökçe'nin "Tehdit", "Basit yaralama" ve "Hakaret" suçlarından 2 yıldan 5 yıl 6'şar aya kadar hapisle cezalandırılmaları isteniyor.
 

HABER ÖNERİLERİ

'Kenan Doğulu-Beren Saat evliliğine başka şahıslar kastetti'

Joy Corrigan'ın dekoltesi olay oldu!

Buse Narcı'nın olay itirafı!

Eski eşler yeni aşklarını tanıştırdı

'36 bedenim ve taş gibiyim'

Ahu Yağtu'nun yeni aşkı

Atilla Mayda hayatını kaybetti!

Ceylan 6 yıl sonra gazinoda

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci hastanelik oldu!

Nusret'in ilk işi bu oldu