Hakan Altun eşliğinde unutulmaz bir konser!

Konserler ve etkinliklerle, dolu dolu bir hayat yaşayanlar; bu ay ne yapsak, nereye gitsek diye düşünüyorsanız, sevilen ses Hakan Altun’un sahne performansını tercih edebilir ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

31.12.2019 Salı 11:06
Güncellenme: 31.12.2019 11:14

Sahnelerin sevilen ismi Hakan Altun, ocak ayında 3 konserle, 2 şehirde sahnelerde olacak. Başarılı sanatçıyı canlı olarak dinlemek için; 3 Ocak’taki, 4 Ocak’taki ya da 18 Ocak’taki konserlerden birini seçin ve müzikle iç içe bir gecenin keyfini çıkarın.

Bu bir ilandır.

Hakan Altun, uzun yıllardır oldukça sevilen ve konserleri hınca hınç dolan isimlerden biri. Senelerdir sahnelerden bir an olsun inmeyen, konserden konsere koşan, sevenlerine keyifli anlar yaşatan değerli sanatçı Hakan Altun’u canlı performansla dinlemenin heyecanını yaşamak için hemen yerinizi ayırtın. 3 Ocak’ta Jolly Joker Kartal İstMarina’da, 4 Ocak’ta İzmir Ooze Venue’de, 18 Ocak’ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da gerçekleşecek konserleri kaçırmamak ve size özel indirimli biletleri satın almak için acele edin.

Türk müziğinin en özel sanatçılarından biri olan, romantizmin prensi Hakan Altun, 2 şehirde 3 farklı konserle sevenleriyle buluşacak ve geriye seneler boyunca unutulmayacak anılar kalacak. Bu muhteşem konseri kaçırmayın ve size özel indirimli biletleri satın almak için acele edin. 3 Ocak’taki konser için buraya, 4 Ocak’taki konser için buraya, 18 Ocak’taki konser için ise buraya tıklamanız yeterli.

 Bu içerik Yakala.co tarafından hazırlanmıştır.

HABER ÖNERİLERİ

Kötü adam 'Abdo Bey' filmi geliyor...

King Arthur çok fena çakıldı! 43 milyon dolar...

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' geliyor

Ali Poyrazoğlu’ndan yepyeni bir komedi oyunu: “Hayatım Roman” sahnede!

En-El Hak'ı alan ortaya çıktı

Gülden Karaböcek ile 80'lere yolculuk

İclal Aydın çalışma odasını kitapseverlere açtı!

Melis Kaya: "Babamı kaybettiğim gün..."

Filme romantik afiş!

Kıvanç Tatlıtuğ ile 10 yıl sonra aynı sette!