Güneş tutulmasına dikkat!

26 Şubat saat 17.53’de Balık burcunda halkalı Güneş tutulması gerçekleşti. Balık değişken, sanatsal, yaratıcı ve bir su grubudur. Neptün’le birlikte gerçekleşen bu tutulmada, karışıklık ve belirsizlik ile duygusal karışıklığın tuhaf durumları mevcut. Aldanma ve aldatma temalarını da birlikte getiriyor.

01.03.2017 Çarşamba 02:30
Güncellenme: 28.02.2017 22:24
Filiz Özkol / filizozkol@yahoo.com

Balık burcundaki Güneş tutulması aynı zamanda analiz duygusunu yok ediyor. Başkalarının etkisinde kalma ve söylenen şeyleri araştırma yerine, olduğu gibi kabul etme psikolojisi yaratıyor. Tutulma Neptünyen bir etki yaratacağı için kaosların artışı söz konusu. İlişkilerimizde gerçekçiliği ön planda tutmalıyız. Yanılgılar çok önemli... Düş dünyasında gezmek bize çok şey kaybettiriyor. Kendimizi abartmamalı ve var olan enerjimizi yanlış notalarla birleştirmemeliyiz. Sakinlik ve dinginlik olumlu gibi görünse de çok fazla kabuğumuza çekilmek yeteneklerimizi geri plana atıyor. Olması gerektiği kadar sakin bir bekleyiş içinde olmalıyız. Deneyim ve gelecek analizlerinin doğru yapılması gerekiyor. Tecrübe oldukça önemli. Detaylar üzerinde çalışmak ve disiplini elden bırakmamak gerekiyor.

Haberci rüyalar görülecek

Tutulma Balık burcunun 8. derecesinde Ay’la 2 derecelik bir kavuşum yapıyor. Hayaller ve gerçekler arasında bocalama ve önümüzü görme durumlarında sakınca yaratıyor. Mars, Jüpiter, Plüton karesi ve Uranüs, Jüpiter ve Plüton karesi mevcut. Gergin ve ani sürprizler riski taşıyor. Küçük bir kıvılcım bir avuç inciri berbat edebilir. Denizle ilgili kazalar, Sel baskınları, deniz dibi depremleri ve ilaç zehirlenmeleri, narkoz sorunları ve çift organlarımızla ilgili problemler. Sanatçıların sesle ilgili sorunları, konser iptalleri, uykusuzluk sorunları, fazla fedakarlığın kişiye hiçbir yararı olmayacağı durumları söz konusu. Ruhsal gerilimler ve akıl hastanelerinde hasta sayısı artabilir. Bu dönemde haberci rüyalar görebiliriz. Panik atak hastalığı tetiklenebilir. Toplumda uyuşturucu şebekelerine baskınlar artabilir. Narkotik olaylarına karşı yoğunluk gündeme gelecektir. Sahte alkol imalathane ihbarları olabilir.

Son söz evrenin

Kadersel planlar kabul edilmesi gerek olgulardır. Evren bizim yerimize son sözünü söyler. Hatalar, olabilecek sonuçları ortaya çıkaracaktır. Abartmalar ve takıntıların zarar vereceği bir tutulma geçirdik. Gerçekler tokat gibi karşımıza çıkacaktır. Uluslararası yanlışlıklara dikkat etmemiz gerekiyor. 

HABER ÖNERİLERİ

Hangi burç sekste daha iyi?

Burçlara göre yatak sırları

Astrolojinin İslamda yeri var mı?

Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor?

2017'de Akrep burcunu neler bekliyor

Yaşlılık cinsel isteği artırıyor

Hint astrolojisi nedir, nasıl hesaplanır?

Merkür para evinizde

Burcunuza göre öpüşme tarzınız

Burcunuzun hassas noktasını kontrol edin