Gözü dönmüş evlat uyuyan babasını katletti!

Diyarbakır’da cani evlat, 49 yaşındaki babasını gece uyurken boğazını kesip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Gözü dönmüş evlat, cesedin başında sabaha kadar bekledikten sonra karakola gidip, "Ben babamı bıçakla keserek öldürdüm" diyerek teslim oldu.

08.11.2019 Cuma 12:35
Güncellenme: 08.11.2019 12:38
İHA
Olay, Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, 21 yaşındaki S.B., henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı akşam saatlerinde babası M.F.B ile tartıştı. Gece yarısı babasının uyumasını bekleyen S.B., eline aldığı bıçakla uykudaki babasının boğazını kesti. Bununla da yetinmeyen gözü dönmüş evlat, bıçağı babasının vücudunun çeşitli yerlerine sapladı. S.B., öldürdüğü babasının cesedinin başında sabaha kadar bekledikten sonra karakola gidip, "Ben babamı bıçakla keserek öldürdüm" diyerek teslim oldu.
 
Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim olan zanlının verdiği bilgiler doğrultusunda olayın yaşandığı eve giden güvenlik güçleri, 49 yaşındaki M.F.B.’nin cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışması sonrası M.F.B.’nin cansız bedeni, otopsi işlemleri için Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı.

HABER ÖNERİLERİ

Meclis harekete geçti! Yeni paket yolda...

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Binlerce kişiye büyük müjde

81 ilde aynı anda başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan startı verdi

Eski İngiliz askeri görevlisi İstanbul'da ölü bulundu

Geleceğe Nefes Kampanyası bugün başlıyor!

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren 'kıdem ve tazminat' kararı!

Cezaevinden çıkan genç dehşet saçtı

Bakanlık duyurdu! Sınır dışı edildi

En temiz ağaç Türkiye'de

Meteoroloji'den sağanak uyarısı! Listede İstanbul da var