Google Haritalar, Disney'in tüm sürprizini bozdu!

Disney, yeni Star Wars filminin çekimlerinde kullandığı Millennium Falcon isimli uzay gemisinin etrafını konteynerler ile kapatmaya çalıştı. Fakat uzay gemisi Google Haritalar'da açık bir şekilde görüntülendi.

10.11.2017 Cuma 10:33
Güncellenme: 10.11.2017 10:34
Disney’in muhtemelen önümüzdeki ay vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi filminin çekimlerinde kullandığı Millennium Falcon isimli uzay gemisi Disney’in tüm ‘gizlilik’ çabalarına rağmen Google Haritalar’da görüntülendi.
 
Kevin Beaumont, Google Haritalar’da Londra yakınlarındaki film ve TV stüdyoları olan Longcross Stüdyoları’na baktığında ilginç bir şey keşfetti. Star Wars filminde Han Solo'nun kullandığı Millennium Falcon uzay gemisi, etrafına dizilmiş nakliye konteynerleri ile gizlenmeye çalışılmıştı.
 
Disney, filmleri hakkında gizliliğe verdiği önemle bilinen bir şirket. Dolayısı ile film için kritik olabilecek detayları gizlemeye çalışması olağan görülebilir. Fakat günümüzde Drone’lardan uydulara kadar sınırsız kameralı cihaz varken konteynerle böyle önemli bir filmin dekorlarını kapatmak çok güvenli olmayabilir.
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Türk hacker Apple'dan fidye istedi!

Ünlü Youtuber ne kadar kazandığını açıkladı

Android telefonlara Google zammı geliyor

Japonya'dan Facebook'a uyarı

Orionid meteor yağmuru için geri sayım

Samsung da oyuncu telefonu geliştiriyor

Sürücüsüz taksiler 2021’de trafiğe çıkacak

Az bilinen 8 Instagram ipucu!

iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir!

Huawei'nin katlanan 5G telefonu geliyor!