Eşini geri getirmek için kendini bıçakladı

Adana'da, polisi arayan 63 yaşındaki Hikmet Özgür, evine giren gaspçı tarafından bıçaklandığını söyledi. Araştırma yapan polis, olay saatinde apartmana giren kimsenin olmadığını saptadı. Bunun üzerine ekipler, hastanede tedavi gören Özgür'ü sorguya aldı. Özgür, "Bunalımdaydım, eşim eve dönsün diye kendi kendime zarar verdim. Sonra beni başkasının bıçaklandığını söyledim" dedi.

11.10.2018 Perşembe 09:14
Güncellenme: 11.10.2018 09:29
Adana Seyhan İlçesi Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda iddiaya göre, evde yalnız yaşayan Hikmet Özgür, polisi arayıp, tanımadığı kişilerin eve gelerek kendisini bağladığını ve bıçaklayarak 300 lirasını aldıklarını söyledi. Olayın ardından Gasp Büro Amirliği eve gelerek karın ve boğazından hafif şekilde bıçaklandığını gördü. Olay yerine ise 112'i ekipleri, yaralı adamı hastane kaldırdı.
 
GASP YALANINI POLİS BOZDU
 
Olayın ardından, ekipler çevredeki tüm güvenlik kameralarını incelemeye aldı. 4 boyunca civarda araştırma yapan polis, olay saatinde apartmana giren kimsenin olmadığını saptadı. Bunun üzerine ekipler, hastanede tedavi gören Özgür'ü sorguya aldı. Özgür ise psikolojik sorunlarının olduğunu, eşinin eve dönmesi için böyle bir şey yaptığını söyleyerek, "Bunalımdaydım, kendi kendime zarar verdim. Sonra beni başkasının bıçaklağını söyledim" dedi. Bunun üzerine ekipler, Özgür'e idari para cezası kesti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HABER ÖNERİLERİ

Balıkesir'de eş değiştirme skandalı

Erzurum’da iki grup arasında bıçaklı kavga: 3 yaralı

6 yıllık hukuk mücadelesini kazandı: Annesinin 'yakını' babası çıktı

Tarlayı lağım suyuyla sulayan çiftçiye ceza

Sosyal medyada tanıştı dehşeti yaşadı: Kocasıyla birlikte...

Mersin'de fuhuş operasyonu: 2 kadın yakalandı

Ters akıma kapılan milyonlarca arı telef oldu

Tartıştığı ağabeyini öldürdü

Eber Gölü haritadan silindi

Toz bulutu Antalya'yı kapladı