Elimi Bırakma 42. bölüm fragmanı

Büyük bir merakla takip edilen Elimi Bırakma'nın 42'inci bölüm fragmanı yayınlandı.

20.05.2019 Pazartesi 11:51
Güncellenme: 20.05.2019 11:53
Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma bu hafta yayınlanacak mı?
 
TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 26 Mayıs Pazar akşamı saat 20.35 itibariyle izleyenlerle buluşacak.
 
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşamaktadır… Burhan’ın akıbeti Cansu’nun vereceği karara bağlıdır… Cansu nasıl bir karar verecek?
 
Azmi ve Mesut adım adım Kemal’in katiline yaklaşmaktadır. Burhan bir yandan da onları kendinden uzak tutmaya çalışır…
 
Azra ve Cenk’i ise yaklaşan düğünün heyecanı sarmıştır. Cenk’in Azra’ya vermeyi planladığı düğün hediyesi Azra’nın hayal bile edemeyeceği kadar anlamlıdır…
 
Azra da Cenk’e bir sürpriz hazırlamaktadır. Amerika’dan gelen arkadaşıyla Cenk’i tanıştırmak için bir buluşma organize eder. Cenk, başta memnuniyetle kabul ettiği bu buluşmanın nelere yol açacağını henüz bilmemektedir…
 
Zerrin evinin satışını herkesten gizlemeye çalışırken Feride dünürünün iflas ettiğini öğrenir. Zerrin’in kaderi Feride’nin ellerindedir şimdi… Feride ne yapacak?
 
Sumru’nun aradığı fırsat sonunda ayağına gelir… Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlar… Sumru Serap’ı ikna edebilecek mi?

HABER ÖNERİLERİ

Tek Yürek 18. bölüm 2. fragmanı

TRT'den yeni yarışma! Sunucu belli oldu

Canevim 5. bölüm fragmanı

28 yaş küçük sevgiliye başrol!

Can Yaman'ın yeni ve eski sevgilisi aynı dizide!

Sekiz'in sırrı ne?

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür'den ayrıldı!

4N1K dizisiyle ilgili yeni gelişme!

Afili Aşk 3. bölüm fragmanı

Tek Yürek 18. bölüm fragmanı