Diriliş Ertuğrul 101. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? TRT'den açıklama geldi...

Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm için geri sayım sürüyor. TRT 1 ekranlarını tarih temalı dizisi Diriliş Ertuğrul 101. bölüm sevenleri bu akşam yayınlanacak mı? sorusunun yanıtını merak ediyorlar. İşte Diriliş Ertuğrul 101. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? sorusunun yanıtı...

03.01.2018 Çarşamba 10:29
Güncellenme: 03.01.2018 10:36

Diriliş Ertuğrul nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? İşte Diriliş Ertuğrul 101. bölüm fragmanı ve merak edilen soruların yanıtları...

İşte TRT'nin yaptığı yazılı açıklama:
 
Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.
 
Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız.
 
Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.
 
Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. BÖLÜM FRAGMANI
 
 
 
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz’ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız’ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz’ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi’nin fethi gerçekleşebilecek mi?
 
Tekfur Ares, Ertuğrul’un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz’ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares’in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul’un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul’u bu sefer de durdurabilecek mi?
 
Sancar’a Turgut’u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut’un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey’in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares’le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

HABER ÖNERİLERİ

TSK öldürülen terörist sayısını açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar

DEAŞ'a darbe! Kırmızı bültenle aranıyorlardı

Türkiye Yunanistan'a kaçan darbecileri 3'üncü kez istedi

O uçak bir daha uçamayacak

Terör örgütü PKK/PYD'yi 'KORAL' korkusu sardı

TSK: Tuz Gölü'nde balistik füzeyi test ediliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe görüşmeler

4 günde 16 nokta alındı

Ant içen komandolar Afrin'e hareket etti