Dev kadro yeniden bir arada

Bu hafta vizyona giren dokuz film arasında en çok dev oyuncu kadrosuyla Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz öne çıkıyor.

21.07.2018 Cumartesi 02:30
Güncellenme: 20.07.2018 21:41

2008 yapımı Mamma Mia! filminin devam halkası Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, 10 yıl sonra vizyonda. Klasik film Mamma Mia’nın devam halkasında; karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor. Üç Oscar’lı Meryl Streep, unutulmaz James Bond Pierce Brosnan, Zoraki Kral filmindeki performansıyla Oscar kazanan Colin Firth ve Amanda Seyfried’in yanına bu filmde Tam Gaz, Sindirella ve En Karanlik Saat’ta rol alan Lily James katılıyor.

Eski köyde çok güzel hareketler

Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan tanıdığımız Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder Parlak ve Füsun Demirel’in oyuncu kadrosunda oturduğu 
           
Eski Köye Yeni Adet bu hafta vizyonda. Yönetmenliğini Gülistan Acet ve Ferit Karahan’ın yaptığı film izleyenleri kahkahalara boğacak. 
 
Bir suçluyu sevmek mümkün mü?
 
2007 yapımı İhtiyarlara Yer Yok filminde canlandırdığı psikopat katil Anton Chigurh rolü ile Oscar kazanan Javier Bardem ve Penelope Cruz’un başrollerini paylaştığı Pablo Escobar’ı Sevmek, bu hafta vizyonda. Uyuşturucu lordu Pablo Escobar’ın 0Kolombiya’nın en ünlü gazetecisi Virginia Vallejo’yla yaşadığı aşkını konu alan filmin yönetmen koltuğunda Fernando Leon de Aranoa oturuyor.
 
Paralı askerden ticaret adamına dönüş
 
Matrix ve John Wick filmleriyle akıllara kazınan Keanu Reeves’in yeni filmi Sibirya ile tekrar vizyonda. Ana Ularu’nun Reeves’e eşlik ettiği filmin konusu ise şöyle: Lucas kaynağı belirsiz elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır.
 
Diğer filmler
 
 

HABER ÖNERİLERİ

Ünlü olunca menajer değiştiriyorlar

Yüzüne bakıp hastalığını söyle

Uykuya dalamamak önemli bir uyku bozukluğudur

Görevimiz Tehlike kara listeye girdi

Kadınlar uzun vadeli ilişkide neden cinsellikten soğuyor?

Genç yaşta aşkı kaçırmamalı insan

Modellik oyunculuk için bir basamaktı

Sauna mı, hamam mı?