DenizBank resmen duyurdu! Yarın başlıyor

DenizBank harekete geçti ve kararı resmen duyurdu. Milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Dev banka, hesabı olan tüm müşterilerine yeni alınan kararı açıkladı. DenizBank'tan yapılan açıklamada tüm şubelerde hizmet saatlerinde değişiklik yapıldığı belirtildi. Yeni karar yarın uygulanmaya başlıyor.

13.01.2021 Çarşamba 14:33
Güncellenme: 13.01.2021 15:13
DenizBank harekete geçti ve milyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiren yeni kararı duyurdu. Dev bankadan açıklama geldi. Koronavirüs sebebiyle Türkiye'de çok sayıda karar alındı. Bu tedbirlerin yanı sıra bankalar da adım attı ve yeni kararlar aldı. Çoğu bankanın çalışma saatlerinde düzenlemeye gidilmişti. DenizBank da çalışma saatlerinde koronavirüs önlemleri çerçevesinde değişiklik yapmıştı.
 
DenizBank müşterilerin ve çalışanların sağlığının korunması için uygulanan çalışma saatlerinde yeni bir düzenleme yaptı. Uygulama yarın başlıyor. Denizbank çalışma saatlerini 09:00 - 17:00 olarak değiştirildi. 
 
Bankadan yapılan açıklama şöyle;
 
“Değerli müşterimiz, 14 Ocak Perşembe itibarıyla şubelerimizdeki mesai saatlerinin 09:00 - 17:00 olarak düzenlendiğini bilginize sunarız. Bankacılık işlemlerinizi öncelikli olarak MobilDeniz, Internet şubemiz gerçekleştirebilirsiniz.”
 

HABER ÖNERİLERİ

Kredi, kredi kartı, nakit avans... Borcu olan herkes için geçerli! Kurtulun...

Kredi kararı! Faizler sıfırlandı ve...

Vakıfbank resmen duyurdu! 1 yıl ödemesiz kredi ve...

Hazine bulundu! Yıllık 300 bin ton...

Eksik ödenen paralar iade ediliyor! Başvuran geri alıyor...

Borçlar siliniyor! Son fırsat...

Bankalar ile ilgili önemli açıklama!

Borcu olanlara müjde! Yüzde 70 düşüyor, ödenecek para...

Emekli memurlara müjde! Zam farkları hesaplara yatıyor...

Ziraat Bankası resmen duyurdu! 1 yıl erteleme, taksit ve faiz....