Cumhurbaşkanı Erdoğandan Sarp Sınır Kapısında inceleme

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvinin Hopa İlçesinde, Gürcistana açılan Sarp Sınır Kapısında incelemelerde bulundu.

07.08.2017 Pazartesi 13:46
Güncellenme: 07.08.2017 14:03
DHA

Geceyi Rizenin Güneysu İlçesi Merkez Mahallesindeki konutunda geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 12.30 sıralarında konutundan çıkarak bölgede bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopterle Artvinin Hopa ilçesi Kemalpaşa Beldesine geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan helikopter beldedeki TIR parkına indi. Cumhurbaşkanın gelişi nedeniyle çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı. Helikopterden inen Cumhurbaşkanı Erdoğan çevrede kendisini görmek isteyenlerin yanına gitti, selamlaşarak bir süre sohbet etti. Burada bulunanlar da sevgi gösterisinde bulundukları Erdoğan ile fotoğraf çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra kara yoluyla Hopa ilçesinin 15 kilometre doğusunda yer alan ve Gürcistana açılan Sarp Sınır Kapısında incelemelerde bulundu. Basına kapalı ziyarette Erdoğan sınır kapısında yürütülen tadilat çalışmalarına ilişkin yetkililerden bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğana oğlu Bilal Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Artvin Valisi Ömer Doğanay da eşlik etti.

HABER ÖNERİLERİ

Başbakan Yıldırım: ABD işaretini vermiştir

Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı!

CHP’de gergin kongre

Erdoğan’ı kızdıran olay: ‘Gecikme var, yol açanlardan hesap soracağım!’

Cumhur ittifakı olabilir

Erdoğan elektrikli otobüsle Mabeyn Köşkü'ne gitti

Kılıçdaroğlu'nun AYM'ye yaptığı başvuru reddedildi

Bahçeli'den CHP'li başkanın görevden alınması ile ilgili flaş sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macron ile görüştü