Cinsel organı 90 santimetreye ulaştı!

Doğu Afrika ülkesi Kenya'da yaşayan bir genç, cinsel organı yaklaşık 90 santimetreye ve 5 kilogram ağırlığına ulaşınca küçültmek için bıçak altına yattı

27.10.2017 Cuma 10:16
Güncellenme: 27.10.2017 09:16
İngiliz The Mirror Gazetesi'nin haberine göre; Horace Owiti Opiyo isimli genç adam , 2006 yılında cinsel organında bir kist olduğunu fark etti, bir yıl sonra ise ameliyat oldu.  Ancak geçirdiği operasyonun ardından cinsel organı büyümeye devam etti ve neredeyse 1 metreye ulaştı.
 
FİL HASTALIĞI TEŞHİSİ KONULDU
 
Opiyo, bu durumu yüzünden okulu bırakmak zorunda kaldı. 20 yaşındaki gence 'fil hastalığı' teşhisi kondu. Bu durum sivrisinek ısırığı sonucu kan dolaşımına larva girmesiyle oluşuyor. Larva parazit solucanlarına dönüşüyor ve vücudun boşaltım sistemini tıkayarak, şişmeye neden oluyor.
 
HAYATI NORMALE DÖNDÜ
 
Tekrar ameliyat olmaya maddi gücü yetmeyen ve bitkisel tedavilerle derdine derman bulamayan Opiyo'nun imdadına sosyal medya yetişti. Bir komşuları Facebook'ta Opiyo'nun fotoğraflarını ve hikâyesini paylaşınca, Kisumu bölgesi valisinin eşi duruma el attı. Jaramogioginga Odinga Hastanesi doktorları iki operasyonla Opiyo'nun hayatını normale döndürmeyi başardı.
 
'TÜM AĞIRLIK GİTTİ'
 
Bir aile kurmak istediğini söyleyen Opiyo, "Uyandığımda vücudumun çok hafif olduğunu görünce hayrete düşüyorum. Tüm ağırlık gitti. Şimdilerde yüzüyorum. Önceden durumum nedeniyle su kenarına bile yaklaşamıyordum. Artık koşabiliyorum, futbol oynayabiliyorum" dedi.
 

HABER ÖNERİLERİ

Son dakika... Ve teröristlerin sözcüsü açıkladı: Geldiler!

Washington'daki panelde PYD "itirafı"

"Afrin'i bir haftaya temizleriz"

ŞOK! Ölümünden iki ay sonra 'gülümsedi!'

'Türkiye'yi sonuna kadar destekliyoruz! Gerekirse...'

ABD DEAŞ’lıları Afrin’e getirdi

ABD'den kritik PYD/YPG açıklaması

İsrail'den Temimi'ye destek veren Yahudi şairin eserlerine yayın yasağı

Ortalık yıkıldı! Cinsel içerikli film oyuncusu...

İsrail'den şok karar! O şairin eserleri yasaklandı