Çılgın Sayısal Loto, devreden 50 milyon 381 bin 521 TL ikramiyesi ile rekora koşuyor!

Sisal Şans, Çılgın Sayısal Loto’nun yeni çekilişini 5 Ağustos saat 21:30’da,Sayısal Loto tarihindeki en yüksek büyük ikramiye olan 50 milyon 381 bin 521 TL ile gerçekleştirecek.

05.08.2020 Çarşamba 17:34
Güncellenme: 05.08.2020 17:37
Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere artık haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor. 
 
Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?
 
1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.
 
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!
 
Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.
 
Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

HABER ÖNERİLERİ

Meteoroloji'den tüm yurda kritik uyarı: Cuma gününe dikkat!

Türkiye'den son dakika hamlesi! Yeni NAVTEX ilanı...

Malatya'da 3.5 büyüklüğünde deprem

Didim'deki skandal iddiada flaş gelişme

Kütahya'da 3.5 büyüklüğünde deprem

İçişleri Bakanlığı harekete geçti! 81 il valiliğine flaş genelge

Türkiye bu istismar iddiası ile çalkalanıyor! 2 ay boyunca...

Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte kazandıran numaralar

Nihat Hatipoğlu'ndan corona virüs mesajı

Boğaz'da faciaya ramak kala! Saniye saniye görüntülendi