Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

30.08.2018 Perşembe

Beyazıt Öztürk bu sezonki ‘O Ses Türkiye’nin jürisinde yer alacağını açıklamış. Bunun üzerine sosyal medyadaki bilmişlerden ‘Beyaz müzikten ne anlar?’ şeklinde yorumlar gelmiş. Beyaz eleştirilere ‘’Onu program başladıktan sonra görecekler biraz bekledikten sonra yorum yapmaları lazım’’ diye karşılık vermiş. 49 yaşındaki ekran yıldızı kariyerinin başlarında son derece başarılı bir radyocuydu. Daha sonra televizyon programında yıllarca müzik sektörünün en popüler sanatçılarını konuk etti. Onlardan hem çok şey öğrendi hem de zaman zaman şarkılarına eşlik etti düetler yaptı. Ayrıca 20 yıl önce ‘Türküler’ adında bir albüm çıkardı.

Tüm şirinliğini kullanarak ‘Gemilerde Talim Var’ adlı parçaya absürt ve komik bir klip çekti. Bayramda ünlü müzisyen Behzat Gerçeker’in Enbe Orkestrası’yla sahneye çıkıp şarkı söyledi. Daha ne yapsın? Beyaz’ın müzik bilgisi konusunda sıkıntısı yok. Ağzı da her zaman iyi laf yapar. Tek sorun söyleyemediği ‘R’lerinde. O da kendisini daha sempatik yapıyor. Hayranları onu bu özelliğiyle seviyor.

Demek ki neymiş? Yıl 1998: ‘Gemilerde Talim Vav’ Yıl 2018: ‘Jüride Beyazıt da var!’

Kenan’ın sahnesi mükemmel izlemeye gelenler muhteşem

Kenan Doğulu müzik piyasasının en başarılı şarkıcılarından. 44 yaşındaki ufak tefek popçu sahnede adeta devleşiyor. Konserlerinde her zaman kusursuz bir performans sergiliyor. Kenan’ın özellikle yazlık mekanlarda verdiği kumsal konserleri çok tutuluyor. Ünlü şarkıcı saatlerce sahnede kalıyor. Aldığı paranın hakkını fazlasıyla veriyor. Sevilen parçalarını hayranlarıyla ahenk içinde hep bir ağızdan söylüyor. Hem kendisi eğleniyor hem mekandakilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu yüzden Kenan’ın sahneye çıktığı kumsallar dolup taşıyor.

Tıpkı Çeşme’deki sezonun son kumsal konserinde olduğu gibi. Gün batımında sahneye çıkan Kenan popüler parçalarını geç saatlere kadar söylemiş. ‘2003 Miss Turkey’ ikincisi ünlü manken Özge Ulusoy ile ‘2002 Best Model Of Turkey’ birincisi Irmak Atuk da eller havada dans etmiş. Kalite dediğin budur işte. Hayranları nitelikli, keyifli. Aralarındaki güzeller tescilli. Kenan’ın sahnesi mükemmel. İzlemeye gelenler muhteşem!

Instagram ustaları Cansu ve Moi Taşkın

Sosyal medyada paylaştığı çarpıcı görüntülerle dikkat çeken foto model Cansu Taşkın geçtiğimiz hafta Bodrum’a tatile gitmiş. Yanına kendi soyadını verip Instagram hesabı açtığı 15 bin TL değerindeki Pomeranian Boo cinsi Moi adlı minik köpeğini almış.

Cansu gösterişli ve cazibeli. Moi dolgu oyuncak hayvan gibi. Cansu’nun 500 bin, Moi’nin 21 bin takipçisi varmış. İkisi bir arada pozlar verince flaşlar patlamaya başlamış. Gündeme gelebilmek için çırpınan ünlülere ders olsun. Instagram’da herkes bir şaşkın. İşin ustaları Cansu ve Moi Taşkın!

Yazarın Önceki Yazıları

13.09.2018

Açık büfeye tok gidilmez

11.09.2018

Elma dersek çık armut dersek çıkma

06.09.2018

MANDIRA FİLOZOFU GİTTİ LEYLA’NIN KABİLESİ GELDİ

04.09.2018

İki dişini uzattı yakalarını kaldırdı Vampir Dmitri diye karşımıza çıktı

30.08.2018

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

28.08.2018

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

23.08.2018

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

21.08.2018

Ekranda Koca Koca Yalanlar hayatta onları ciddiye alanlar

16.08.2018

Böyle kılıbıklığa can kurban

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması
daha fazlası...