Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

28.08.2018 Salı
Cem Yılmaz genelde sempatik adamdır. Komiktir, esprilidir, müthiş bir karizması vardır. İsterse etrafındakileri gülmekten yerlere yatırır. İstemezse yanına bile yaklaşmalarına izin vermez. Suratını asar durur sorulara cevap vermez somurtur kısacası çekilmez olur. Cem büyük aşk yaşadığı eski sunucu yeni şarkıcı sevgilisi Defne Samyeli ile Bodrum’da MFÖ konserine gitmiş. Son günlerin medyatik çifti kendilerine ayrılan en ön sıradaki yerlerine oturmuş.
 
Kendisi gibi tepeden tırnağa siyahlar içindeki koruma ordusu etrafında etten duvar örmüş. ‘’Cem Abi’’ diye haykıran küçük bir çocuğu engelleyip gözüne ışık tutarak yanından uzaklaştırmış.
Sosyal medyada hazır bekleyen ünlü avcısı tetikçiler de hemen bu olayın üzerine atlayıp Cem’e eleştiriler yağdırmış.
 
Ünlü komedyen bunun üzerine korumaların konser alanına ait olduğunu ve görevlerini yapmaya çalıştığını açıklamış. Bir haftadır evinin karşısındaki tepeden teleobjektifle gözetlendiğinden de yakınmış. ‘’Bunlar normal mi ben yine normal bir insan olarak sorayım da’’ demiş. Ayrıca hakkında olumsuz haberler çıkartarak kendisinden yine bir nefret ettirme çalışması olduğunu iddia etmiş.
 
Cem Yılmaz gibi şöhretli, varlıklı, yıllardır milyonların göz bebeği olmuş bir sanatçı sıradan ve normal biri sayılmaz.
 
Tıpkı kendisi kadar medyatik ve popüler olan diğer ünlüler gibi. Onlar da aynı zorlukları yaşıyor ve bu tür ithamlara hedef oluyor. En iyisi böyle tatsız olayları büyütmemek, mazeret üretmemek ve dünya kendi eksenin etrafında dönüyormuş gibi davranmamak. Onun için sevgili adaşım; sen son derece yetenekli, yaratıcı bir komedyen olarak boş ver, aldırma, takma kafanı hiç böyle şeylere.
Patlat bir espri at bir kahkaha rahatla. Düzeltemezsin bu işleri sitem etmekle. Çözüm kendine ‘Take it easy’ demekte!
 
BORNOZLU ABLAMIZ BICI BICI BABLA’MIZ
 
Bülent Ersoy namı diğer Bülent Abla ya da kısaca Babla son zamanların modasına uymuş. Instagram hesabından bornozlu, başı havluyla sarılı şirin mi şirin bir videosunu paylaşmış. Filtre uygulamasıyla yüzünü bebekler gibi pürüzsüz yapmış. Alnının iki tarafını, kaşını, yanaklarını ve burnunun ucunu sarı, siyah emojilerle donatmış.
 
Sesini helyum gazı solumuş gibi incelterek ‘’Biliyor musunuz ben bıcı bıcı yaptım’’ demiş. Babla’nın kısa süre içinde binlerce kişi tarafından izlenen ilginç görüntüsüne yorumlar yağmış.
 
Bugüne kadar abartılı makyajı, şatafatlı süslü püslü giyimi, devasa takıları, şapkaları, alışverişe çıktığında mağaza kapatması ve şehir efsanesi olan iştahıyla gündeme gelen divamız sonunda ağırlığını koydu. Sosyal medyada artık fevkaladenin fevkinde nur topu gibi bir bornozlu ablamız bıcı bıcı Babla’mız oldu.
 
Kırk bir kere maşallah. Aman nazar değmesin!
 

Yazarın Önceki Yazıları

13.09.2018

Açık büfeye tok gidilmez

11.09.2018

Elma dersek çık armut dersek çıkma

06.09.2018

MANDIRA FİLOZOFU GİTTİ LEYLA’NIN KABİLESİ GELDİ

04.09.2018

İki dişini uzattı yakalarını kaldırdı Vampir Dmitri diye karşımıza çıktı

30.08.2018

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

28.08.2018

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

23.08.2018

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

21.08.2018

Ekranda Koca Koca Yalanlar hayatta onları ciddiye alanlar

16.08.2018

Böyle kılıbıklığa can kurban

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması
daha fazlası...